Допомогти людині із синдромом уцілілого: рекомендації від проєкту «Ти як?»

Через повномасштабну війну сотні тисяч українців втратили близьких або стали свідками загибелі інших людей. Такі складні життєві обставини можуть спровокувати в людини синдром уцілілого. Вона може знецінювати власний негативний досвід, відчувати сором та провину, вважати, що недостатньо зробила, щоб урятувати загиблого. Синдром уцілілого може бути частиною посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Крім того, такий стан часто виникає через стрес і глибокі переживання.

09:33 21.08.2023

Україна та Румунія відкриють новий пункт пропуску на кордоні

Україна та Румунія домовилися про співпрацю у забезпеченні транзиту українських товарів та щодо відкриття нового пункту пропуску на кордоні. Такими є результати візиту Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до Бухаресту та його переговорів з очільником Уряду Румунії Марчелом Чолаку. Була підписана спільна міжурядова заява про посилення співпраці у забезпеченні надійного транзиту українських товарів.

09:27 21.08.2023

Оголошення про відключення електроенергії

У зв'язку з виведенням спецлінії №10 21 серпня 2023 року з 12:00 до 15:00 буде відсутнє електропостачання в санаторії "Аквадар", с.Роги та в селищі Маньківка на вул. Зеленій та Луб'янській.

08:48 21.08.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Оберіг" Сергія КОЖУХІВСЬКОГО с.Молодецьке!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову голову СФГ "Оберіг" Сергія КОЖУХІВСЬКОГО с.Молодецьке – з нагоди  Дня народження!

11:38 19.08.2023

«Окрема увага нашим захисникам», – Ігор Табурець про результати сесії обласної ради

Актуалізована програма для ветеранів і членів їхніх сімей на 2023-2027 роки, підтримка ВПО та постраждалих від ракетного удару в Умані. Начальник ОВА Ігор Табурець розповів про ключові рішення, ухвалені депутатами на 20-й сесії обласної ради.

15:05 18.08.2023

19 серпня - Преображення Господнє (Яблучний Спас)

19 серпня в церковному календарі — Преображення Господнє (Яблучний Спас). Це свято вшановує момент, коли Ісус Христос відкрив перед своїми учнями свою божественну суть. Сталося це на горі Фавор, куди Син Божий піднявся з апостолами Петром, Яковом та Іоанном. Піднявшись на гору, Ісус одразу почав молитися, і його зовнішність почала змінюватися — обличчя засвітилося, а одяг став білосніжним. Після цього апостоли на власні очі побачили, що їхній Учитель дійсно Син Божий.

14:43 18.08.2023

ЦКПХ працюватимуть за 5 напрямами задля забезпечення психологічного здоровʼя населення на рівні регіонів та громад

Йдеться про моніторинг психологічного стану населення на рівні районів та області. А також реалізацію програм з психологічної підтримки на робочих місцях, боротьбу зі стигмою, комунікацію з органами місцевого самоврядування щодо спільної стратегії на рівні області задля розширення доступу населення до послуг з психологічної підтримки та безпосередньої розʼяснювальної роботи з людьми для підвищення рівня обізнаності.

14:17 18.08.2023