ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Порядок внесення розмінної монети в РРО та/або ПРРО. Суб’єкти господарювання зобов’язані у випадку одержання від споживачів у сплату за продукцію (товари, роботи, послуги) зношених банкнот/монет не видавати такі банкноти/монети на решту та надалі здати їх разом із готівковою виручкою (готівкою) до обслуговуючих банків. Це зазначено в п.22 розд.ІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України № 148.

11:03 22.08.2023

Інтеграція ветеранів у суспільне життя: Черкаська ОВА презентувала проект

На нараді щодо ветеранської політики під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук Черкаська обласна військова адміністрація презентувала проект інтеграції захисників у мирне життя «Платформа ветерана: черкаський вимір». Ініціативу, яку успішно втілюють в області, представив начальник ОВА  Ігор Табурець.

10:21 22.08.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Завершуємо цей візит у держави Північної Європи. Швеція, Нідерланди, Данія. Без перебільшення, історичний візит для України. Дуже потрібні домовленості зі Швецією, зокрема оборонні. Будемо виробляти в Україні CV90 – потужні бойові машини. Наші воїни дуже задоволені цими машинами. Пане Крістерссон, увесь уряд Швеції, увесь шведський народе. Дякую!

10:16 22.08.2023

Ігор Табурець провів спільну зустріч із керівництвом НСЗУ та головами тергромад

Якісні та доступні послуги для пацієнтів – мета, до якої має прагнути кожен медзаклад. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА на зустрічі з головою Національною служба здоров’я України Наталією Гусак та очільниками тергромад області.

16:52 21.08.2023

В області утримується спека

Вже більше тижня Черкащина перебуває в обіймах високих 30-34 градусів. Ефективні дощі відсутні. Цього тижня в регіоні  утримається спека, інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

15:56 21.08.2023

«Доступні ліки» для черкащан: голова НСЗУ розповіла про наближення послуги у громадах

Понад 310 тисяч електронних рецептів на «Доступні ліки» виписали цьогоріч в області. За цим показником Черкащина – з-поміж лідерів в Україні. Цю послугу нині беруться максимально наблизити для жителів сільської місцевості. Про плани з розвитку програми реімбурсації «Доступні ліки» розповіла голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак на брифінгу в медіацентрі ОВА.

15:52 21.08.2023

Власна справа: 7000 українців стали переможцями програми мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу

320 українців отримають від держави грантові кошти на 77 млн грн на започаткування або розвиток бізнесу за програмою «Власна справа» за підсумками тринадцятої хвилі подачі заяв. Від початку дії програми її переможцями стали вже 7 тисяч українців, яким буде надано фінансову підтримку на 1,7 млрд грн. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

15:47 21.08.2023