Оголошення про шахрайство !!!!!

Шановні платники податків на території Маньківського району діє група шахраїв, які видають себе за працівників державної податкової служби, не маючи жодного відношення, та телефонують суб’єктам господарювання.

14:35 03.09.2021

Очільник Маньківської громади Валерій Івасюк зустрівся з жителями Попівки та Зеленого Гаю

31 серпня 2021 року селищний голова Маньківки Валерій Івасюк із начальником відділу освіти Юрієм Безверхим з робочим візитом відвідали села Попівку та Зелений Гай.  Дана поїздка була спрямована на вивчення та обговорення звернення громадян щодо схеми маршруту та місць зупинки шкільного автобуса в Попівці та Зеленому Гаю.

16:38 01.09.2021

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО/ООС!

Починаєтся набір слухачів на осінній курс: «Основи підприємницької діяльності: відкриття власної справи. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS)».

12:00 01.09.2021

14 смертельних нещасних випадків на виробництві трапились внаслідок алкогольного сп’яніння

Упродовж І півріччя 2021 року Фондом соціального страхування України було зареєстровано 330 смертельних нещасних випадків, на які складено акти за формою Н-1/П (визначено зв’язок з виробництвом). З них 14 померлих працівників знаходились у стані алкогольного сп’яніння.

16:55 31.08.2021

Реабілітацію після захворювань і травм пройшли 10,7 тис. працюючих

За оперативними даними станом на 01 серпня 2021 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм на базі санаторно-курортних закладів забезпечено 10 708 застрахованих осіб і їх дітей.

16:53 31.08.2021