До уваги землекористувачів Маньківської громади

Шановні власники земельних ділянок та землекористувачі Маньківської ОТГ.  З метою надання уточненої інформації, необхідної для обчислення і справляння плати за землю у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, до Маньківського відділення Уманської ОДПІ, у разі приватизації, оформлення, переоформлення, придбання, прийняття спадщини та інших нотаріальних дій, просимо надавати копії правовстановлюючих документів на землю (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі – продажу та ін..) у відділ земельних відносин, екологічних питань та благоустрою Маньківської селищної ради (смт.Маньківка, вул..Шевченка,9,  1 поверх  кабінет №7). Також,  у разі виходу на пенсію власника земельної ділянки, просимо надавати копію пенсійного посвідчення.

16:49 30.07.2021

Смертельні нещасні випадки через отруєння газами в каналізаційних колодязях

Роботи у водопровідних та каналізаційних мережах, колекторах, колодязях щороку стають причиною смертельних нещасних випадків через отруєння газами. Такі нещасні випадки є наслідком невикористання або відсутності засобів індивідуального захисту.

16:43 30.07.2021

Перші результати роботи перехідної моделі впровадження е-лікарняних

Сьогодні в Україні триває перехідна модель впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності – до 01 вересня залежно від закладу охорони здоров’я працівникам можуть видати звичний паперовий листок непрацездатності або сформувати медичний висновок. Близько 560 лікарень вже створюють для своїх пацієнтів медичні висновки, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні.

16:40 30.07.2021

Відмінності оформлення тимчасової непрацездатності у випадку е-лікарняних

В Україні триває перехідний період впровадження е-лікарняних. До формування медичних висновків, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні, вже залучені лікарі понад 550 медичних закладів.

16:38 30.07.2021

УВАГА!  ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

УВАГА! ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття.

09:44 30.07.2021

"Вікі любить пам'ятки" запрошує жителів Черкаської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

З 01 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проекту - зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

20:25 27.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ДОПУСК У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ!!!!

За результатами засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Дзензелівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області (протокол засідання від 26.07.2021 № 1) до участі у конкурсному відборі допущено Арзамасову Аллу Олексіївну.

12:37 27.07.2021

Житло для учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих

З метою забезпечення деяких категорій населення житлом у 2021 році Урядом передбачена субвенція з державного бюджету Черкаській області для виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення кошти в сумі: особам з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників АТО виділено 28,5 млн грн для виплати компенсації 24 сім’ям (потребує виплати 142 сім’ї);

15:55 23.07.2021

Побачити та почути серце України можна буде на Черкащині

Унікальний арт-об’єкт з’явиться в самому центрі України. Його відкриють на Черкащині в переддень 30-ої річниці Незалежності. Детальніше про «Серце України» розповів голова Черкаської ОДА Олександр Скічко під час туристичного форуму 23 липня.

12:48 23.07.2021