Дата: від до Скинути

Вітаємо з днем народження провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Тетяну ЯКИМЕНКО !

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності – з нагоди   Дня народження! Бажаємо Вам удачі і багато, багато днів приємно відпочинку. Нехай баланс завжди буде позитивним не тільки на роботі, але і вдома. Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів. Нехай здійсняться Ваші задуми. Віримо, що Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність сприятимуть розвитку України. Бажаємо, щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія, оптимізм і впевненість сил та натхнення.

12:13 09.07.2021

Відбулося засідання чергової одинадцятої сесії Маньківської селищної ради

08 липня 2021 року відбулось пленарне засідання чергової одинадцятої сесії Маньківської селищної ради восьмого скликання. Для розгляду на порядок денний виносились 142 питання. Зокрема депутати встановили місцеві податки та збори на 2022 рік, затвердили Методику розрахунку орендної плати за оренду комунального майна, затвердили  Програми -ремонту та утримання автомобільних доріг; -профілактики злочинності в Маньківській  територіальній  громаді;  -фінансової підтримки діяльності Уманської РДА на 2021 рік та підтримали план роботи Маньківської селищної ради на ІІ півріччя 2021 року.

11:26 09.07.2021

Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта.Цифрограм для держслужбовців

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

09:00 09.07.2021

З 1 липня Держпраці у взаємодії з ДПС розпочне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників

Під час формування Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік було узгоджено механізм спільної роботи ряду державних органів, у тому числі Держпраці та ДПС, щодо реалізації спільних заходів, спрямованих на стимулювання роботодавців та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин.

08:29 09.07.2021

Вітаємо з днем народження завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій Тетяну ГЕТЬМАН !

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають завідувача сектору економічного розвитку та інвестицій – з нагоди   Дня народження! Бажаємо Вам удачі і багато, багато днів приємно відпочинку. Нехай баланс завжди буде позитивним не тільки на роботі, але і вдома. Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів. Нехай здійсняться Ваші задуми. Віримо, що Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність сприятимуть розвитку України. Бажаємо, щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія, оптимізм і впевненість сил та натхнення.

12:12 08.07.2021

ІВАНА КУПАЛА: ІСТОРІЯ СВЯТА, ЗВИЧАЇ, ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ

ІСТОРІЯ СВЯТА ІВАНА КУПАЛА  Свято Івана Купала давнє і бере початок ще за далеких язичницьких часів. У дохристиянські часи в цей час саме відзначали літнє сонцестояння і було прийнято прославляти слов’янського бога сонця Ярила. Також це свято пов’язують зі справжнім буянням природи, яка якраз розквітала на повну силу.

09:37 07.07.2021

Вітаємо з днем народження начальника фінансового управління Світлану САМОЙЛЕНКО !

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають начальника фінансового управління – з нагоди   Дня народження! Бажаємо Вам удачі і багато, багато днів приємно відпочинку. Нехай баланс завжди буде позитивним не тільки на роботі, але і вдома. Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів. Нехай здійсняться Ваші задуми. Віримо, що Ваша життєва позиція, професіоналізм та мужність сприятимуть розвитку України. Бажаємо, щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія, оптимізм і впевненість сил та натхнення.

09:06 07.07.2021

Аналітична довідка про організацію роботи з питань звернень відділу земельних відносин, екологічних питань та благоустрою селищної ради за І півріччя 2021 року

За звітний період до Маньківської селищної ради, а саме до відділу земельних відносин, екологічних відносин та благоустрою (відділ) надійшло 807 звернень з них:

14:29 06.07.2021