На 45% зросли мінімальні пенсії учасників бойових дій

У результаті розробленого Мінсоцполітики рішення, ухваленого Урядом, на 45% відсотків (або на 834,3 грн) зросла мінімальна пенсійна виплата для учасників бойових дій. Тепер вона становить 210% прожиткового мінімуму, для осіб, які втратили працездатність, замість раніше встановлених 165%.

12:44 23.07.2021

Оформлення паспорта громадянина України по досягненню 14- річного віку (вперше)

Маньківський районний сектор УДМС України нагадує, що починаючи з 14 років ви маєте змогу самостійно та безкоштовно оформити свій найважливіший документ у житті – сучасний, надійний та мобільний паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

09:49 23.07.2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Виконавчий комітет Маньківської селищної ради оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:1. Провідний спеціаліст відділу будівництва, архітектури та житлово – комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради.

16:44 22.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ про сплату земельного податку

ТЕРМІНОВО!!! Земельний податок та орендну плату необхідно сплатити до 15 серпня поточного року. За квитанціями звертатися в відділ земельних відносин, екологічних питань та благоустрою (Маньківська селищна рада, І поверх, кабінет №7) за адресою вул.Шевченка, 9. За додатковою інформацією звертатися за телефоном 6-17-64.

15:29 22.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ для підприємців

29 липня 2021 року о 14:00 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації у партнерстві із Жашківською міською радою та спільно з державними органами запрошує підприємців, роботодавців і громадські організації підприємців Черкащини на безкоштовний семінар щодо підвищення рівня знань з питань змін та нововведень у законодавстві.

08:42 21.07.2021

Через грози: на Черкащині “спаде” спека

Вже сьогодні жителі області відчують вплив холодного атмосферного фронту, який проявить себе у другій половині дня окремими грозовими осередками. Прогнозується дощ, місцями град та шквали 15-20 м/с. Вдень температура повітря становитиме 28-33º, інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

09:12 20.07.2021

В області провели більше 130 тисяч щеплень від COVID-19

За 18 липня, вакцинувалися проти коронавірусу 798 черкащан. Про це повідомила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.  Від початку кампанії в області провели 130 909 щеплень. Першу дозу отримали 83 307 осіб, завершили вакцинацію 50 602 особи. Зокрема, щеплення CoviShield отримали 16 198, CoronaVac  – 16 198,  Pfizer – 44 190, Astra Zeneca – 34 338. Нагадаємо, старт вакцинації від COVID-19 в Україні відбувся 24 лютого 2021 року. Черкащина стала першим регіоном, де почали щеплювати громадян.

09:07 20.07.2021

Черкаські спорстмени вже прибули в Токіо на Олімпіаду

Черкаські спортсмени прибули до столиці Японії – Токіо. Ця країна приймає Олімпійські Ігри-2020. За інформацією управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, учора гімнаст Ілля Ковтун разом із своїм тренером Іриною Надюк та стрілець Сергій Кулиш прибули до Олімпійського містечка. Нині вони налаштовуються на змагання. Свої виступи 25 липня розпочне Сергій Куліш, а Ілля Ковтун позмагається 26 липня.

09:04 20.07.2021

Привітання голови Маньківської громади з Днем бухгалтера

Шановні бухгалтери! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.   Ваша професія дуже важлива. Адже, робота великих та малих трудових колективів, здобутки бізнесу обліковуються саме бухгалтерським персоналом. Професія бухгалтера поєднує в собі і точність обліковця, і грамотність юриста, і виваженість економіста, і просто людяність до колективу.

15:08 16.07.2021