На Маньківщині проведено урочисті заходи до Дня Конституції та Дня молоді

27 червня, з нагоди двох чудових свят - 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді  у Маньківській територіальній громаді  відбулися святкові концерти та розважальні програми на декількох локаціях. У приміщенні селищного центру культури та дозвілля о 10:00 год. розпочався святковий концерт, приурочений до Дня Конституції. Змістовна патріотична концертна програма, яку підготували працівники центру культури та дозвілля стала справжнім подарунком до свята. Яскраві виступи учасників художньої самодіяльності подарували присутнім гарний настрій та безліч позитивних емоцій.

09:09 29.06.2021

Вітання з Днем Конституції !

Шановні маньківчани! Щиро вітаю вас із державним святом — Днем Конституції України!  Основний Закон увійшов у суспільне життя як головний оберіг державності, демократії і соборності України. Прийняття Конституції, продовжуючи традицію українського державотворення, утверджує демократичний розвиток країни, закріплює за українським народом право на суверенітет і самовизначення.

15:29 25.06.2021

Дотримання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки під час проведення жнивної кампанії

Кожного року на території Черкаської області виникає значна кількість пожеж на хлібних масивах, на підприємствах зберігання та переробки врожаю, чим державі завдаються багатомільйонні збитки.

14:51 25.06.2021

Реабілітаційне лікування за кошти соцстраху

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.

10:52 25.06.2021

Підсумки травня - фінансування лікарняних Фонду соцстраху

За підсумками травня 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною, на суму 1,47 млрд гривень проти 0,65 млрд гривень у травні 2020 року. Зростання видатків склало 125,1 %.

10:48 25.06.2021

Оголошення !!!

Графік  прийому  громадян відділом земельних відносин, екологічних питань та благоустрою Маньківської селищної ради проводиться лише щопонеділка та щосереди з 08-00 до 13-00 год.  В інші дні тижня прийом громадян не проводиться та довідки не видаються.

16:21 24.06.2021

Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Сьогодні, 24 червня 2021 року, відбулось засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради.  В рамках засідання заслухано низку питань, що стосувались  належного виконання батьківських обов’язків, встановлення соціальної колонки для жителів с.Паланочка, виділення путівок для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та перейменування вулиці.

16:11 24.06.2021