Дата: від до Скинути

ПРАВА ГРОМАДЯН, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»

Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом України «Про доступ до публічної інформації» (далі-Закон).

14:08 16.06.2021

Спартакіада ветеранів АТО ООС та волонтерів

19 червня о 10 годині на стадіоні Маньківки відбудеться Спартакіада ветеранів АТО ООС та волонтерів. Запрошуємо всіх небайдужих прийти і повболівати за учасників заходу, адже ми з Вами зобов"язані спокоєм та миром кожному з них!

11:49 16.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ про обговорення доцільності перейменування вулиці Піонерська

В зв’язку з численними зверненнями до  Маньківської селищної ради від окремих громадян та державних органів  Маньківська селищна рада виносить на обговорення питання доцільності перейменування вулиці Піонерська в смт Маньківка та просить надавати свої пропозиції щодо нової назви даної вулиці - пишіть в коментарях або на тел. 6-25-00 чи e-mail:  mankivka_selrada@ukr.net

11:42 16.06.2021

Пройшли громадські слухання з приводу впорядкування території для містобудівних потреб та розвитку території в селі Поташ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання рішення Потаської сільської ради від 07.10.2020 № 40-8 «Про розробку детального плану території частини кварталу в селі Поташ по вулиці Українська», 15 червня 2021 року у сесійні залі Маньківської селищної ради відбулися  громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення:

09:17 16.06.2021

Запрошуємо до лав у Службі судової охорони !

Територіальне управління Служби судової охорони у Черкаській області до кінця поточного року планує укомплектувати посади співробітників Служби з дислокацією в:м. Канів, м. Чигирин,  м. Ватутіне, м. Монастирище, смт Катеринопіль, м. Шпола,  м. Тальне, смт Лисянка, смт Маньківка, м. Христинівка, м. Корсунь-Шевченківський. На службу запрошуються чоловіки та жінки віком від 18 до 40 років, бажано із досвідом роботи в силових структурах, службі в армії, участі в АТО/ООС.

14:54 15.06.2021

«Козацький гарт» загартовує молоде покоління

Міжшкільний військово-патріотичний табір «Козацький гарт» у громаді є центром для здобуття учнями 10-х класів закладів загальної середньої освіти практичних навичок з військової підготовки. Навчання щорічно, за виключенням 2020 року, проходять на базі табору «Дивокрай» та мають різноплановий характер. Кожна зміна цікава та неповторна. Не став виключенням і 2021 рік.

12:54 15.06.2021

Подяка Міністерства освіти і науки України лідерам  учнівського самоврядуванння Маньківщини

Подяка Міністерства освіти і науки України лідерам учнівського самоврядуванння Маньківщини

Подякою Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти нагороджена Мельніченко Анна, голова ради Ліги старшокласників Маньківщини, за участь у реалізації Всеукраїнських проєктів лідерів учнівського самоврядуванння у 2020-2021 навчальному році.

08:49 15.06.2021

Онлайн семінар „GPA як додатковий інструмент з пошуку партнерів на міжнародних ринках“ для бізнес - кіл та підприємств громади

З метою сприяння регіональному бізнесу у виході на світові ринки та пошуку міжнародних партнерів Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації у партнерстві з Державною установою „Офіс розвитку підприємництва та експорту“ проводить онлайн семінар „GPA як додатковий інструмент з пошуку партнерів на міжнародних ринках“.

08:14 14.06.2021

Інформація про стан захворюваності на коронавірусну хворобу станом на 11 червня

Станом на 11.06.2021 року на стаціонарному лікуванні знаходиться 3  хворих  на COVID-19, на амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів перебуває  7 хворих  і на самоізоляції - 3 контактні особи. Продовжується виявлення та взяття на контроль контактних осіб. В інфекційному та терапевтичному відділенні разом  облаштовано 100  ліжкомісць для лікування  хворих на коронавірусну інфекцію (з них 51 вільне).

15:27 11.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ  Про проведення обговорення зауважень та пропозицій щодо проєкту регуляторного акту «Про встановлення  тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищн

ОГОЛОШЕННЯ Про проведення обговорення зауважень та пропозицій щодо проєкту регуляторного акту «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищн

Маньківська селищна рада запрошує всіх бажаючих та зацікавлених осіб, представників підприємств, установ, організацій, представників громадськості взяти участь у обговорені зауважень та пропозицій щодо проекту регуляторного акту «Про встановлення  тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищної ради Черкаської області».   Обговорення відбудеться 14 червня 2021 року о 10–00 в залі засідань Маньківської селищної ради за адресою смт. Маньківка вул. Шевченка, 9.

09:01 11.06.2021