Сусп. - пол. новини

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Передусім я хочу сьогодні привітати воїнів нашої військової контррозвідки Служби безпеки України. Воїни відзначають свій професійний день. І це не просто хоробрі воїни – це взірцево хоробрі воїни, взірцево результативні. Саме такі, на яких варто рівнятися. Вони дуже вдало воюють і на землі, і в нашому морі. Окупанти це вже відчули на собі – сотні наших потужних операцій. Усі знають про ураження Кримського мосту, про роботу наших безпілотників – особливих. Зокрема на морі. Вони ефективно виявляють шпигунів і зрадників. І це лише невеличка частина того, що реально робить військова контррозвідка СБУ. Воїни, я дякую вам за кожен прояв вашої сили, за вашу сміливість, за всі ваші перемоги в боях. Одне слово – молодці!

08:45:45 19.12.2023

Укрзалізниця запустила сервіс замовлення квитків для військових

Тепер військовослужбовці можуть придбати проїзний документ на поїзд, навіть якщо квитки вже розкуплені. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Укрзалізниці. Забронювати квитки військовослужбовці можуть онлайн на спеціальному порталі.

08:42:35 19.12.2023

За час дії воєнного стану в межах програми «Доступні кредити 5-7-9%» видано 42847 пільгових кредитів на 170,5 млрд грн

З моменту старту Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» суб’єкти підприємництва отримали від уповноважених банків 77 669 кредитів на загальну суму 260,2 млрд грн, з яких 52 548 – від банків державного сектору економіки на загальну суму 113,2 млрд гривень (станом на 18.12.2023).

08:39:55 19.12.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Управління податкового аудиту – про результати роботи. У межах проведення роз’яснювальної компанії щодо необхідності застосування РРО/ПРРО фахівці відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області регулярно проводять інформаційну роботу серед підприємців.

08:38:36 19.12.2023

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Благодійна допомога від міжнародних організацій: чи входить до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу? Чи включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу сума благодійної допомоги, що виплачується (надається) міжнародними благодійними організаціями (їхніми філіями, представництвами) ФО, які мешкають (мешкали) у населених пунктах, на території яких проводяться (проводилися) бойові дії під час дії воєнного, надзвичайного стану, та/або вимушено покинули місце проживання?

08:36:16 19.12.2023

Порядок та умови надання додаткової дотації мають бути змінені

У відповідь на лист Асоціації міст України щодо необхідності здійснення перерахунку індексів податкоспроможності місцевих бюджетів на 2023 рік у зв’язку із вилученням «військового» ПДФО Міністерство фінансів України повідомило, що для недопущення розбалансування місцевих бюджетів у зв’язку із зарахуванням з 01.10.2023 «військового» ПДФО до державного бюджету заплановані зміни до Порядку та умов надання додаткової дотації на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф, затвердженого урядовою постановою №1477.

11:44:36 18.12.2023

Ветерани отримають гранти на розвиток бізнесу на майже 100 мільйонів гривень

Від старту ветеранського компоненту грантової програми «Власна справа» переможцями стали вже 227 ветеранів і членів родин учасників бойових дій, які отримають гранти на майже 100 мільйонів гривень. Про це повідомили на Урядовому порталі.

10:44:42 18.12.2023