Дата: від до Скинути

13 діб незламні українці відновлюють своє життя, – Ігор Клименко про ліквідацію наслідків підриву Каховської ГЕС

Без вихідних та перепочинку 13 діб незламні українці відновлюють своє життя після підриву росіянами Каховської ГЕС. Так Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у своєму офіційному Telegram-каналі прокоментував проведення заходів з ліквідації наслідків підтоплення та зазначив, що наразі є важливі успіхи.

09:13 19.06.2023

Наші військові рухаються, крок за кроком ідемо вперед – Президент України

Бажаю здоровʼя, шановні українці! Завершується цей тиждень – дуже важливий для нас усіх тиждень: для нашої оборони, для наших кроків уперед – для наших наступальних дій. І саме час подякувати всім нашим воїнам, тим, хто відзначився саме цього тижня. Таврійський напрямок найбільш жорсткий. Морпіхи 35-ї окремої бригади – дякую вам! Десантники «Сімдесятдевʼятки» – дякую! 130-й окремий розвідбат – дякую! 68-ма окрема єгерська бригада – дякую! 23-тя окрема механізована бригада – дякую! Артилеристи 44-ї бригади – вдячний вам!

09:09 19.06.2023

Благодійна акція "КРИШЕЧКИ ЗБЕРИ – ВІЙСЬКОВИМ ДОПОМОЖИ!"

КРИШЕЧКИ ЗБЕРИ – ВІЙСЬКОВИМ ДОПОМОЖИ!» - під таким гаслом Ліга старшокласників Маньківщини, а це учнівські колективи закладів освіти Маньківської, Буцької та Іваньківської громад, організували акцію - збір кришок - закруток від пластикових пляшок для виготовлення деталей протезування для наших захисників. До участі в акції долучилися небайдужі учнівські колективи закладів освіти. Зібрано більше шести мішків кришечок від пластикових пляшок. А це більше 75 кг!

08:15 19.06.2023

Привітання лідера Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА з Днем фермера!

Шановні фермери маньківщини! Найщиріші вітання з професійним святом – Днем фермера! Сьогодні ви не лише розвиваєте сільську економіку, але й у такий нелегкий час зміцнюєте обороноздатність та продовольчу безпеку нашої країни. Дякую всім тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі та воєнний час чесно і сумлінно робить свою справу, підтримує сільські території та відстоює аграрний тил.

08:14 19.06.2023

Вітання селищного голови Валерія ІВАСЮКА з Днем дільничного офіцера поліції в Україні!

Шановні дільничні офіцери поліції! Щиро вітаю вас із вашим професійним святом – Днем дільничного офіцера поліції в Україні. У дільничних офіцерів немає профільного напрямку діяльності, тому до вас звертаються за допомогою у різних ситуаціях: коли шумлять сусіди чи сваряться між собою родичі, при крадіжках та пограбуваннях, при порушенні громадського порядку хуліганами або особами в стані алкогольного сп’яніння та у багатьох інших випадках.

11:05 18.06.2023

Привітання очільника Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА з Днем батька!

У третю неділю червня в Україні відзначатиметься День батька. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до батьків. Роль батька у вихованні дитини не менш важлива, ніж материнська. Адже кожен малюк потребує гармонійного розвитку, який може отримати лише за участю обох батьків у вихованні. Мужність і сила батьківського характеру вчить дітей долати труднощі, спонукає перемагати, виховує волю. Могутню виховну силу мають сімейні традиції, і де, як не в повноцінній сім’ї, можна відчути їхній вплив. Тож у цей день ми віддаємо шану чоловікові-батькові, оскільки він є основою повноцінної сім’ї і має глибокий вплив та значення для дитини протягом її життя.

10:48 18.06.2023

Члени виконкому затвердили план роботи на ІІ півріччя 2023 року

15 червня 2023 року лідер Маньківської громади Валерій Івасюк  провів чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради. Із 16 членів виконкому на засідання прибули 10. У ході засідання члени виконкому надали дозвіл на передачу пледів в кількості 30 шт та ковдр в кількості 60 шт Миколаївській благодійній організації «Мир через духовне відродження» на загальну суму 12000,00 тис. грн для постраждалих жителів Херсонщини.

09:17 18.06.2023