Нова послуга для бізнесу: на порталі Дія можна автоматично закрити ФОП

Відтепер на порталі Дія можна закрити ФОП у кілька кліків. Послуга автоматична, тож закрити бізнес можна всього за 1 секунду без участі держреєстратора. Сервіс актуальний для людей, які хочуть припинити підприємницьку діяльність або змінити форму власності бізнесу.

14:18 21.06.2023

Послуги у сфері фондових ринків на Гіді

Хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, але не знаєте, з чого почати? Переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки. Ділимося добіркою сервісів у сфері фондових ринків на Гіді

14:13 21.06.2023

Жінок з-поміж ВПО запрошують на безоплатні курси перекваліфікації

Громадські організації «Невидима» та «Голос ромні» запрошують жінок пройти курси перекваліфікації. Учасниці з-поміж ВПО, з інвалідністю, з сільської місцевості, одинокі або багатодітні матері, а також ромські жінки матимуть можливість здобути нові професії. Про це повідомляє Дія.Бізнес.

12:02 21.06.2023

Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 21 червня

Майже три години поспіль ворог не давав спокою нашим оборонцям неба минулої ночі. Повітряні цілі фіксували і над Черкащиною. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Через це ми мали підвищену небезпеку, – пояснив він. –  Але, на щастя, минулося без наслідків. Дякуємо за новий день нашим ЗСУ!

09:35 21.06.2023

НБУ запровадив заходи для врегулювання питання обміну зношених банкнот іноземної валюти

Аби врегулювати непорозумінь під час здійснення валютно-обмінних операцій (тобто обміну валют) та мінімізації впливу людського фактору під час визначення ступеня зношеності іноземної валюти Національний банк здійснив комплекс заходів, спрямованих на вирішення ситуації

09:07 21.06.2023

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці! Короткий звіт за цей день. Передусім я дякую нашим Повітряним силам та всім захисникам неба з інших наших сил оборони за кожну збиту російську ракету й за кожен збитий «Шахед». Тільки за минулу ніч – понад 30 збитих «Шахедів». Це сотні врятованих життів, це врятована інфраструктура. Дякую, воїни!

09:01 21.06.2023

Мала приватизація: інформаційний дайджест

Команда Фонду держмайна розробила новий інвестиційний дайджест №25 з приватизаційними аукціонами червня. Обирайте об’єкт для успішної інвестиції, подавайте заявку на участь та ставайте переможцями приватизаційних аукціонів!

08:49 21.06.2023

Вітаємо з днем народження депутата Маньківської селищної ради, голову СФГ "Шевченко" Віктора Шевченка с.Подібна!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата Маньківської селищної ради, голову СФГ "Шевченко" Віктора Шевченка с.Подібна – з нагоди  Дня народження!

08:23 21.06.2023

Вітаємо з днем народження Почесного громадянина Маньківського району, завідувача поліклінічного відділення комунального закладу "Маньківська багатопрофільна лікарня", голову ФГ "Анна Агро Л" Петра ЛИСЕНКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають Почесного громадянина Маньківського району, завідувача поліклінічного відділення комунального закладу "Маньківська багатопрофільна лікарня", голову ФГ "Анна Агро Л" Петра ЛИСЕНКА - з нагоди  Дня народження!

08:11 21.06.2023