Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 20 червня

Понад три години на тривозі була Черкащина цієї ночі. У повітряному просторі області фіксували “шахеди” противника. На щастя, минулося без наслідків. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

11:04 20.06.2023

В Україні запрацював е-сервіс захисту громадян, які інвестували в будівництво житла

В Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) розпочав роботу сервіс, який дозволить подавати документи для державної реєстрації речових прав на майбутні об’єкти нерухомості (квартири, гаражні бокси, інші житлові приміщення). Йдеться про об’єкти, які знаходиться на етапі будівництва або будуть збудовані в майбутньому.

09:07 20.06.2023

Уряд затвердив порядок виплати допомоги для мешканців підтоплених районів Херсонщини та Миколаївщини

Під час засідання Уряду 19 червня було затверджено порядок виплати одноразової матеріальної допомоги в розмірі 5 тис. грн для осіб, які мешкають у зоні підтоплення в Херсонській та Миколаївській областях. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Глава Уряду нагадав, що на виплату допомоги постраждалим виділено 560 млн грн.

09:04 20.06.2023

«Фронт максимальної відповідальності», – Ігор Табурець про безпекову інфраструктуру в закладах освіти

Раніше літо асоціювалось для закладів освіти з ремонтами. Тепер маємо ще один спільний пріоритет для всіх громад області –  розбудова безпекової інфраструктури. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Це стосується і міст, і сіл, і селищ: вимоги для всіх одні, – зауважив він. –  Маємо подбати про належний простір для навчання офлайн. Це питання – один із пріоритетів мого робочого порядку денного.

08:59 20.06.2023

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоров’я, шановні українці! Звіт за цей день. Ставка. Першочергово – передова, конкретні питання наступу. Були доповіді командувачів та командирів безпосередньо з напрямків боїв. Також доповідь Головкома, керівника ГУР. Окремо й детально розглянули підготовку та забезпечення технікою нових бригад Національної гвардії та наших прикордонників – тих, які чекають свого часу для бойових дій.

08:57 20.06.2023

Маньківську лікарню включено до мережі як лікарню загального лікування

Вчора, 19 червня 2023 року, відбулася робоча поїздка очільника Маньківської селишної територіальної громади Валерія Івасюка та директора КНП "Маньківська багатопрофільна лікарня" Юрія Кулика до Міністерства охорони здоров’я України, де відбулася зустріч з народним депутатом Сергієм Нагорняком і директором Департаменту аграрного розвитку Ігорем Віштаком щодо питання визначення спроможності закладів охорони здоров’я та проектів планів розвитку госпітальних округів у Черкаській області.

08:29 20.06.2023

На Черкащині за матеріалами СБУ до 15 років за гратами засуджено бойовика «днр»

Завдяки зібраній Службою безпеки України доказовій базі, засуджено колишнього правоохоронця, який добровільно вступив до силового окупаційного підрозділу так званої «днр». За даними слідства, зловмисником виявився уродженець м. Умань, який до 2014 року був співробітником Управління МВС м. Донецьк.

15:39 19.06.2023

Корисні онлайн-сервіси для отримання соціальних послуг

Повномасштабна війна в Україні триває, а кількість українців, що змушені через неї покинути свої домівки, на жаль, збільшується. Нагадуємо, що для отримання багатьох соціальних послуг, державою створено прості і доступні цифрові сервіси. Скориставшись ними, можна отримати необхідні послуги у декілька кліків.

14:01 19.06.2023