Футбольний турнір пам’яті Чемінави М.В.

25 червня 2023 року у Маньківському спортивному комплексі був проведений «Футбольний турнір пам’яті Чемінави М.В.»,  футболіста та видатного тренера Маньківщини, якого знали і пам’ятають навіть за межами нашої області. У змаганнях приймали участь футбольні команди декількох поколінь, які тренував Михайло Чемінава, та команда Маньківської ДЮСШ, яку підготували вже його  вихованці та ті, з ким він починав свою тренерську діяльність - Очерет Олег Миколайович, директор Маньківської ДЮСШ, та тренери Олександр Бондар, Богдан Полозюк, Олександр Поліщук.

12:19 27.06.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоровʼя, шановні українці, шановні українки! Сьогодні – фронт. Донеччина, Запоріжжя. Наші воїни, наші передові позиції, напрямки активних дій на фронті. Сьогодні на всіх напрямках у наших воїнів було просування вперед, і це щасливий день. Я побажав хлопцям більше таких днів.

09:18 27.06.2023

В області спільно з нардепами обговорили нагальні потреби ВПО

Допомога у працевлаштуванні та соціалізації натепер серед основних завдань у роботі з вимушеними переселенцями, які проживають на Черкащині. Як співпрацюють в області з внутрішньо переміщеними особами йшлося на засіданні членів Міжфракційного депутатського об’єднання «ВПО України» за участі першої заступниці начальника ОДА Наталії Кравченко. Нині на тривале проживання в області лишилися понад 97 тисяч вимушених переселенців. З них більше 2,7 тисяч мешкають у місцях компактного поселення, тобто у приміщеннях колишніх шкіл, садочків, амбулаторій. Таких переоблаштованих місць на Черкащині – 63.

15:12 26.06.2023

Родини зниклих безвісти можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію

Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, запустив додаткову гарячу лінію юридичної допомоги. На гарячій лінії родинам зниклих безвісти пропонуються консультації з юристами, які можуть відповісти на актуальні запитання, а також проконсультують щодо отримання соціальних гарантій і грошових виплат.Для отримання безоплатної юридичної консультації можна звернутися за телефоном: (066) 053-11-39. Гаряча лінія працює з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 18:00.

15:08 26.06.2023

Мобільні оператори зарезервують номер телефону військового на 2 роки

Українці, чиї близькі загинули або зникли безвісти, захищаючи країну, зможуть зарезервувати їхній номер телефону. Так він не потрапить до нового абонента протягом 2 років з дня останнього користування.

14:17 26.06.2023

В Україні стане більше військово-лікарських комісій

Уряд затвердив план заходів з оптимізації процесів військово-лікарської експертизи на 2023 рік. Він має на меті забезпечити військовослужбовців належним та швидким сервісом проходження військово-лікарської комісії та зменшити навантаження на заклади охорони здоров’я в системі Міністерства оборони України, інших складових сил оборони та комунальних закладах охорони здоров’я. Запрацює автоматизація перебігу проходження ВЛК, з’явиться інтеграція медичних процесів між військовими та цивільними компонентами. Серед інших завдань плану — викорінення надмірної бюрократії та забезпечення військовослужбовців соціальними гарантіями.

14:15 26.06.2023

Зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером

Національна соціальна сервісна служба України (далі - Нацсоцслужба) спільно з Центром демократії та верховенства права (далі - ЦЕДЕМ) розробили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером.

12:17 26.06.2023