Дата: від до Скинути

Вітаємо з днем народження колишнього голову та секретаря Молодецької сільської ради Тетяну ТУРЧЕНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають колишнього голову та секретаря Молодецької сільської ради Тетяну ТУРЧЕНКО – з нагоди  Дня народження!

08:45 05.07.2023

Участь ветеранів у турнірі з міні-футболу смт Чорнобай

01 липня 2023 року команда ветеранів Маньківської ТГ приймала участь в турнірі з міні-футболу пам’яті В.І.Шевченка, відомого футболіста та тренера Чорнобаївщини. В турнірі приймали участь команди з м.Броварів,  м.Лохвиця, смт Маньківка, смт Чорнобай.

08:33 05.07.2023

Уряд виділив майже 5,3 млрд грн на відновлення в десяти областях, — Денис Шмигаль

Минулого року за ініціативи Президента України Уряд запустив програму єОселя, яка дала можливість військовим, правоохоронцям, вчителям, медикам та науковцям отримувати іпотеку під 3%.Як повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, зараз таких пільгових іпотечних кредитів уже видано на суму більш ніж 2,3 млрд грн.

08:27 05.07.2023

Рекомендації МОЗ України у разі вибуху на ЗАЕС

У разі вибуху на ЗАЕС мешканці потенційної зони радіаційної аварії мають бути готовими до можливої евакуації. Якщо органи влади офіційно повідомили про радіаційну аварію, залишайтеся в приміщенні або дістаньтеся приміщення якомога швидше. Слідкуйте за подальшими повідомленнями та дотримуйтеся інструкцій від влади.

08:18 05.07.2023

Повна готовність діяти 24/7, – Ігор Табурець

Усі сили безпеки та оборони Черкащини в повній готовності діяти 24/7.  Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, у зв’язку з інформацією про можливі ворожі провокації на ЗАЕС.

08:17 05.07.2023

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Щойно завершив розмову з паном Президентом Франції Макроном, і це вже треті міжнародні переговори за сьогодні – після розмов із Генеральним секретарем НАТО та Прем’єр-міністром Швеції. Головне – наша оборона, фронт, зброя, можливості наших воїнів, і я вдячний партнерам за розуміння наших потреб. Домовилися про нові оборонні пакети, і, до речі, дякую, Еммануелю, за те, що сьогодні почала надходити та зброя, про яку ми домовлялися, – ракети, танки. Але, звичайно, говорили сьогодні й про більш стратегічні речі – про те, яким буде безпековий фундамент Європи після цієї війни та нашої перемоги.

08:14 05.07.2023

Увага! Правила поведінки на воді

Цього літа та на період воєнного стану на водоймах Маньківської селищної територіальної громади заборонили купатися. Відповідне рішення прийнято на засіданні комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Маньківської селищної ради.

10:40 04.07.2023

Розпочато прийом анкет до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну! Постановою Кабміну започатковано експериментальний проєкт, покликаний допомогти державним органам на деокупованих територіях залучити до своїх команд вмотивованих і професійних працівників. Координаторами проєкту є Мінреінтеграції та Нацагентство з питань державної служби (НАДС).

10:39 04.07.2023