Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні з командою – у Луцьку. Зранку зустрівся з паном Президентом Польщі Дудою. Розмова з ним. Молебень. Були представники всіх конфесій та релігійних спільнот… У луцькому костелі. Разом з Анджеєм ушанували пам’ять усіх жертв на Волині. Цінуємо кожне життя, пам’ятаємо історію та разом захищаємо свободу.

08:29 10.07.2023

Радіаційна небезпека

Фактором небезпеки радіації є забруднення навколишнього середовища, яке становить небезпеку для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та ін.), унаслідок радіаційної аварії.

08:27 10.07.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Кожухівський" Петра КОЖУХІВСЬКОГО с.Молодецьке!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Кожухівський" Петра КОЖУХІВСЬКОГО с.Молодецьке! – з нагоди  Дня народження!

08:24 10.07.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Браславський" Анатолія БРАСЛАВСЬКОГО с.Молодецьке!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Браславський" Анатолія БРАСЛАВСЬКОГО с.Молодецьке – з нагоди  Дня народження!

08:18 10.07.2023

Вітаємо з днем народження провідного спеціаліста відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності Тетяну ЯКИМЕНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають провідного спеціаліста відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності Тетяну ЯКИМЕНКО  – з нагоди  Дня народження!

10:24 09.07.2023

Вітаємо з днем народження Почесного громадянина селища Маньківка - Івана Андрійовича ГАНДЖУ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають Почесного громадянина селища Маньківка - Івана Андрійовича ГАНДЖУ – з нагоди  Дня народження!

12:20 08.07.2023

Оголошення про реєстрацію на онлайн семінари в рамках Державної програми „єРобота Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою популяризації державної грантової програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації продовжується проведення навчальних онлайн семінарів та онлайн консультацій для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей (дружина або чоловік), які планують розвивати або започаткувати власну справу.

15:49 07.07.2023

8 липня - День родини

8 липня в Україні відзначають День родини. Це відносно молоде свято, що відзначаєтеся в нашій країні з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року.

14:34 07.07.2023

На позачерговій сесії селищної ради народні обранці виділили кошти на підтримку однієї з військових частин ЗСУ

У четвер, 06 липня, очільник Маньківської громади Валерій Івасюк провів  пленарне засідання позачергової сесії Маньківської селищної ради. В залі зареєструвалося 17 депутатів. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх загиблих внаслідок війни росії проти України.

11:28 07.07.2023

Свято Івана Купала: традиції та обряди

Історія цього свята розпочалася задовго до приходу на територію сучасної України християнства. Наші предки полюбляли збиратися на різноманітні зібрання для проведення обрядів у період літнього сонцестояння. Зазвичай його присвячували богу Сонця — Ярилі. В ці дні особливою силою наділяли воду. Вірили, якщо зануритися у водойму, то можна очиститися від усього злого. Так само очищували тіло та душу стрибки через багаття.

11:24 07.07.2023