Дата: від до Скинути

Оборонна підтримка – це порятунок свободи – виступ Президента України на зустрічі з представниками болгарських політичних кіл, громадськості та 3МІ

Пане Прем’єр-міністре! Шановна віце-прем’єр-міністр! Шановні присутні! Шановні друзі!  Впевнений, у нас тут дуже багато друзів, і це відчувається. І тому дозвольте мені саме так звертатися. Насамперед я хочу попросити пробачення за нашу затримку – це факт. Сьогодні всі наші розмови тут, усі наші розмови в Болгарії, вони такі дуже важливі, вони змістовні, що часу просто не вистачає, щоб утриматися в цьому графіку… Але я сподіваюся, що наша розмова теж буде максимально змістовною. Я знаю, що у вас є запитання, і я із задоволенням, всі ми із задоволенням на них відповімо.

08:36 07.07.2023

Вітаємо з днем народження начальника фінансового управління Світлану САМОЙЛЕНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають начальника фінансового управління Світлану САМОЙЛЕНКО – з нагоди  Дня народження!

08:14 07.07.2023

Запрошення на тренінг "Стратегічна сесія"  щодо реалізації проєкту "Школа активістів регіонального розвитку"

Запрошення на тренінг "Стратегічна сесія" щодо реалізації проєкту "Школа активістів регіонального розвитку"

Для актуалізації проблем, ресурсів і можливостей громади Маньківська селищна рада запрошує активних членів громади, місцевий бізнес та внутрішньо-переміщених осіб взяти участь у заході "Стратегічна сесія", який відбудеться 10 липня 2023 року о 10-00 год.

16:30 06.07.2023

Оголошення для власників та землекористувачів земельних ділянок!

До Маньківської селищної ради надходять неодноразові звернення від жителів громади з приводу  нанесення шкоди дикими тваринами полям та городам. З даного приводу роз’яснюємо, що дикі тварини у пошуках їжі постійно мігрують, тому їх важко відслідкувати. В диких тварин немає власників, яких можна притягнути до відповідальності. Залучення мисливців для їх відлякування чи зменшення  популяції  диких тварин неможливе, оскільки мисливцям заборонено використовувати вогнепальну зброю в межах населених пунктів, особливо у період воєнного стану.

16:25 06.07.2023

Оголошення про скликання двадцять дев’ятої позачергової сесії Маньківської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 03.07.2023 року  № 48-ОД «Про скликання двадцять дев’ятої позачергової сесії селищної ради» позачергова двадцять дев’ята сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в сесійній залі селищної ради 06 липня 2023 року, початок - о 17-30 год.

15:10 06.07.2023

За програмою USAID переробні підприємства можуть отримати гранти до 150 тис. доларів

Попри війну держава разом з міжнародними партнерами вживають всіх заходів для підтримки аграріїв та забезпечення продовольчої безпеки, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики. Так, за даними Мінекономіки, малі та середні переробні підприємства отримають підтримку на $2,5 млн в межах ініціативи, яку реалізує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в партнерстві з Мінекономіки. У рамках грантової програми буде надано близько 25 грантів обсягом від $75 000 до $150 000.

10:37 06.07.2023

Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 6 липня Пресслужба ОДА

Знову на Черкащині ніч минула із тривогою. У сусідній області ППО відпрацьовувала ворожі цілі. На території нашої області зафіксовано падіння уламків збитої там крилатої ракети. Про це поінформував начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

10:36 06.07.2023

Постраждалі через підтоплення почали отримувати грошову допомогу від держави

Держказначейство вже перерахувало 2,66 мільйона гривень на виплату фінансової допомоги мешканцям Херсонської області. Таким чином, допомогу від держави у розмірі 5 тисяч гривень на особу отримають перші 532 постраждалих. Відповідно до їхніх заяв, гроші надійдуть на банківські рахунки.

09:58 06.07.2023