Дата: від до Скинути

Відбулося засідання організаційного комітету відкритого конкурсу на створення бренду Уманського району

20 квітня 2023 року стартував відкритий конкурс на створення візуального стилю району – бренду Уманського району оголошеного Уманською районною військовою адміністрацією. «Метою даного Конкурсу -  як зазначив голова оргкомітету, начальник Уманської РВА Ігор МИКЛАЩУК – є створення логотипу, який здатний передати унікальність району та допоможе ідентифікувати його серед інших». 6 липня 2023 року відбулося засідання організаційного комітету  Конкурсу, на якому були розглянуті всі подані матеріали.

11:16 07.07.2023

Черкащина вже жнивує, – Ігор Табурець

В області розпочалися жнива. По всіх категоріях господарств Черкащини до збирання заплановано 625 тис. га зернових культур. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.

11:11 07.07.2023

Як знайти медзаклад, який надає безоплатну психологічну допомогу

В умовах повномасштабної війни значно зріс запит на психологічну та психіатричну допомогу. Щоби спростити пошук закладу та фахівця, який може надати послуги з охорони психічного здоровʼя, Національна служба здоровʼя України (НСЗУ) за підтримки МОЗ презентувала дашборд «Надавачі медичної допомоги за напрямом “Психологічна та психіатрична допомога”».  Презентація відбулася у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?»

11:09 07.07.2023

Малий та середній бізнес отримає більше грантів на відновлення та розвиток від USAID

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розширює грантову підтримку на відновлення українського малого та середнього бізнесу до 92 млн грн і вітчизняні підприємства зможуть отримати більше грантів. Грантова програма була відкрита 22 липня 2022 року та реалізується у партнерстві з Міністерством економіки України. У рамках програми передбачається надання близько 120 грантів обсягом від 600 000 грн до 1 200 000 грн. Обсяг грантової підтримки в межах програми збільшився з 36 млн грн до 92 млн грн, що дає змогу більшій кількості малих та середніх підприємств (МСП) скористатися її перевагами.

11:04 07.07.2023

Спекотну погоду на Черкащині змінить атлантична прохолода з дощами та грозами

Початок липня на Черкащині видався жарким та сонячним. Температурний фон на 3-5° вище кліматичної норми. Денний максимум впевнено утримувався в межах 29-31°. Проте 7 липня, синоптики прогнозують зміну погодної ситуації. По всій території Черкащини очікуємо на дощі з грозами. Температурний фон ще залишиться високим: вночі 15-20º, вдень 26-31º.

08:49 07.07.2023

З російської неволі повернули ще 47 українців, у тому числі 2 дітей

Учора відбувся черговий обмін полоненими. З ворожого полону визволили ще 43 оборонців і 2 цивільних. Також в Україну вдалося повернути двох незаконно вивезених дітей. Зокрема, з полону звільнили 28 воїнів Збройних Сил України (в тому числі 10 тероборонців), а також 4 прикордонників, 10 нацгвардійців та 1 військового моряка.

08:46 07.07.2023

Олена Зеленська взяла участь у презентації автошкіл для людей з інвалідністю

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у презентації автошкіл, адаптованих до потреб людей з інвалідністю. «Автошколи для осіб з інвалідністю» – флагманський проект Міністерства внутрішніх справ, що реалізується в межах ініціативи дружини Президента «Без бар’єрів». Мета проекту – створити ефективну й комфортну систему адаптації осіб з інвалідністю до керування транспортними засобами з урахуванням їхніх можливостей і потреб.

08:43 07.07.2023

Медіацентр ОВА: про запобігання інфекційним захворюванням в області

Захист населення від інфекційних захворювань та їхнє своєчасне запобігання – незмінний пріоритет медичної сфери Черкащини. На цьому наголосила начальниця обласного управління охорони здоров’я Антоніна Уманець  під час брифінгу в медіацентрі ОВА. Як вона розповіла, уже цьогоріч у регіоні зареєстровано 829 випадків гострих кишкових інфекцій. Це майже на 34% вище, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, серед дітей  таких випадків зареєстровано понад 450.

08:41 07.07.2023

Сергій Озеран про дії населення під час радіаційної небезпеки

Інформування населення про радіаційну небезпеку відбувається через сигнал тривоги – «Увага всім!». Паралельно з цим через офіційні канали органи місцевої влади та ДСНС  сповістять про надзвичайну ситуацію. Про це повідомив директор обласного департаменту цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії із правоохоронними органами Сергій Озеран на  брифінгу в медіацентрі.

08:38 07.07.2023