Дата: від до Скинути

Вітаємо з днем народження прибиральницю службових приміщень селищної ради Наталію ФУРКАЛО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають прибиральницю службових приміщень селищної ради Наталію ФУРКАЛО – з нагоди  Дня народження!

08:29 29.06.2023

Вітаємо з днем народження депутата селищної ради Віктора КОСОЛАПА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата селищної ради Віктора КОСОЛАПА – з нагоди  Дня народження! Бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я, життєвої наснаги, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

08:23 29.06.2023

Маньківчанин Олександр Сидорук отримав відзнаку у Черкасах

Сьогодні, у День Конституції, в Черкасах на площі Героїв Небесної сотні випускникам області за відмінні знання з предмету "Захист України" на урочистому зібранні були вручені почесні значки "Відмінник предмету "Захист України" та державний стяг. Таку відзнаку отримав випускник Маньківського НВК 2023 року Сидорук Олександр. Успіхів тобі, Олександре, у подальшому виборі професії!

14:10 28.06.2023

На Маньківщині відбулися заходи до Дня Конституції України

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.  Саме тому, сьогодні 28 червня 2023 року в сесійній залі Маньківської селищної ради відбулися урочисті заходи присвячені Дню Конституції України.

11:58 28.06.2023

Кому необхідно подати заяву для нарахування субсидії на неопалювальний період

Для того, щоб субсидію нарахували за весь неопалювальний період, окремим категоріям громадян необхідно подати заяву до кінця червня (протягом двох місяців із початку цього періоду). В іншому разі субсидію нараховуватимуть із місяця звернення. Про це інформують в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області.

10:36 28.06.2023

Про стан залучення кредитних коштів с/г товаровиробниками Черкащини

У 2023 році Урядом продовжено державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» для полегшення доступу аграріїв до кредитів в умовах воєнного стану та програму надання державних гарантій. Аграрії можуть отримати кредит у розмірі до 90 млн гривень у межах програми «Доступні кредити 5-7-9%» під 5–9 % річних, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва.

08:45 28.06.2023

Уряд вже розподілив на проекти відновлення 23,5 млрд грн з відповідного фонду, — Прем’єр-міністр

Відновлення має бути у фокусі кожного міністра, регіонального та місцевого керівника. Це один із основних векторів, за яким буде проводитися оцінка роботи. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 27 червня. «Ми створили Фонд ліквідації наслідків збройної агресії. Це одне з основних джерел фінансування відбудови. Вже зараз маємо у фонді майже 62 млрд грн. Уряд розподілив 23,5 млрд грн на різні проекти відновлення», — зазначив очільник Уряду.

08:44 28.06.2023