Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці! Перше. Фронт. Жорсткі бої. Південь – знищуємо ворога. Донеччина – знищуємо ворога. Купʼянський напрямок – хоч би що там планували російські терористи, знищимо ворога. На Півдні є наш рух уперед. Дякую, воїни! На Сході – тримаємо оборону. І особливо вдячний, хлопці, за кожен збитий російський вертоліт. Кожне таке збиття – важливе.

08:45 22.06.2023

Цифрова грамотність під час війни. Навчайтеся на оновленій платформі Дія.Цифрова освіта

Повномасштабна війна супроводжується безпрецедентно величезною кількістю ворожої дезінформації, фейків і маніпуляцій. Неправдивий контент охоплює мільйони українців із метою деморалізувати громадян і дискредитувати ЗСУ. Тому Мінцифра активізує зусилля щодо боротьби на інформаційному фронті.

08:35 22.06.2023

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня Україна згадує про мільйони людей, що полегли на кривавих полях Другої світової війни. У цей день по всій країні проводилися зустрічі з ветеранами, благодійні акції та хвилини мовчання - все для того, щоб більше наша країна не дізналася, що таке, коли батьки ховають дітей.

08:13 22.06.2023

Фронт підтримки: Ігор Табурець про соціальний супровід вимушених переселенців на Черкащині

Черкащина надійно тримає фронт допомоги. Зокрема, надає прихисток вимушеним переселенцям і подальший супровід. Цей напрям діяльності в області став одним із пріоритетних, починаючи з перших днів війни. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець на брифінгу в медіацентрі. Як він розповів, з початку повномасштабної війни через область транзитом пройшло майже 274 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Нині на обліку в органах соцзахисту перебуває близько 152 тис. людей. Водночас на тривале проживання в нашій області залишилося понад 97 тис. ВПО.

08:09 22.06.2023

Оголошення про тимчасове закриття для руху проїзду автотранспорту на станції Поташ Уманського району

Керівництво Христинівської дистанції колії повідомляє, що на переїзді 152 км ПК 10 ст.Поташ Уманського району, плануються роботи  щодо розбирання плит переїзного настилу з подальшим очищенням щебеневого баласту. Переїзд буде закритий для руху, проїзд автотранспорту буде здійснюватись через 150 км ПК 6 ст. Поташ. Роботи будуть виконуватись 25.06.2023 з 05 год. 00 хв. до 21 год. 00 хв.

17:15 21.06.2023

Участь у змаганнях з міні футболу: кубок пам’яті О. Свиридовського

18 червня  команда Маньківської ТГ приймала участь в турнірі з міні футболу «Кубок пам’яті Олександра Свиридовського», видатного футболіста Христинівщини. Змагання   проходили  в мальовничому місті Христинівка.

14:59 21.06.2023

Нова послуга для бізнесу: на порталі Дія можна автоматично закрити ФОП

Відтепер на порталі Дія можна закрити ФОП у кілька кліків. Послуга автоматична, тож закрити бізнес можна всього за 1 секунду без участі держреєстратора. Сервіс актуальний для людей, які хочуть припинити підприємницьку діяльність або змінити форму власності бізнесу.

14:18 21.06.2023

Послуги у сфері фондових ринків на Гіді

Хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, але не знаєте, з чого почати? Переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки. Ділимося добіркою сервісів у сфері фондових ринків на Гіді

14:13 21.06.2023

Жінок з-поміж ВПО запрошують на безоплатні курси перекваліфікації

Громадські організації «Невидима» та «Голос ромні» запрошують жінок пройти курси перекваліфікації. Учасниці з-поміж ВПО, з інвалідністю, з сільської місцевості, одинокі або багатодітні матері, а також ромські жінки матимуть можливість здобути нові професії. Про це повідомляє Дія.Бізнес.

12:02 21.06.2023

Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 21 червня

Майже три години поспіль ворог не давав спокою нашим оборонцям неба минулої ночі. Повітряні цілі фіксували і над Черкащиною. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Через це ми мали підвищену небезпеку, – пояснив він. –  Але, на щастя, минулося без наслідків. Дякуємо за новий день нашим ЗСУ!

09:35 21.06.2023