Дата: від до Скинути

НБУ запровадив заходи для врегулювання питання обміну зношених банкнот іноземної валюти

Аби врегулювати непорозумінь під час здійснення валютно-обмінних операцій (тобто обміну валют) та мінімізації впливу людського фактору під час визначення ступеня зношеності іноземної валюти Національний банк здійснив комплекс заходів, спрямованих на вирішення ситуації

09:07 21.06.2023

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці! Короткий звіт за цей день. Передусім я дякую нашим Повітряним силам та всім захисникам неба з інших наших сил оборони за кожну збиту російську ракету й за кожен збитий «Шахед». Тільки за минулу ніч – понад 30 збитих «Шахедів». Це сотні врятованих життів, це врятована інфраструктура. Дякую, воїни!

09:01 21.06.2023

Мала приватизація: інформаційний дайджест

Команда Фонду держмайна розробила новий інвестиційний дайджест №25 з приватизаційними аукціонами червня. Обирайте об’єкт для успішної інвестиції, подавайте заявку на участь та ставайте переможцями приватизаційних аукціонів!

08:49 21.06.2023

Вітаємо з днем народження депутата Маньківської селищної ради, голову СФГ "Шевченко" Віктора Шевченка с.Подібна!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата Маньківської селищної ради, голову СФГ "Шевченко" Віктора Шевченка с.Подібна – з нагоди  Дня народження!

08:23 21.06.2023

Вітаємо з днем народження Почесного громадянина Маньківського району, завідувача поліклінічного відділення комунального закладу "Маньківська багатопрофільна лікарня", голову ФГ "Анна Агро Л" Петра ЛИСЕНКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають Почесного громадянина Маньківського району, завідувача поліклінічного відділення комунального закладу "Маньківська багатопрофільна лікарня", голову ФГ "Анна Агро Л" Петра ЛИСЕНКА - з нагоди  Дня народження!

08:11 21.06.2023

У Маньківській громаді стартував конкурс-рейтинг «Мистецький стрій у ДІЇ»

З метою виявлення найбільш активних, високопрофесійних і талановитих фахівців культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності клубних закладів громади; здійснення оцінки змісту роботи та рівня кваліфікації фахівців культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності клубних закладів; активізації культурно-мистецької творчості всіх категорій громадян та зміцнення матеріального і кадрового потенціалу працівників вищої кваліфікації сектором культури та туризму започатковано проведення територіального конкурсу-рейтингу кращих фахівців культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності клубних закладів  «Мистецький стрій у ДІЇ».

17:08 20.06.2023

Постраждалі від підриву Каховської ГЕС отримають одноразову грошову допомогу від держави

Для підтримки українців, постраждалих внаслідок підриву греблі  Каховської ГЕС, з державного бюджету виділено понад 564 млн гривень на виплату одноразової матеріальної грошової допомоги. 19 червня Уряд прийняв постанову, яка була розроблена Мінсоцполітики, та відповідно до якої, кожен постраждалий з підтоплених регіонів Херсонської та Миколаївської областей отримає 5 тис. грн за рахунок коштів резервного фонду держбюджету.

16:09 20.06.2023

Троє жителів Уманщини стали жертвами шахрайської схеми «дзвінок з банку»

До Уманського районного управління поліції звернулися троє осіб з повідомленням про те, що після розмови з «представниками банків» з їх рахунків зникли грошові кошти. У всіх трьох випадках, до потерпілих телефонував невідомий та представлявся працівником служби безпеки одного з українських банків. Незнайомець повідомляв, що з їх рахунків хтось намагається зняти кошти, або ж рахунок у небезпеці. Він пропонував слідувати його вказівкам, щоб нібито «захистити рахунок». Таким чином граючи на емоціях та довірі, шахраї дізнались секретні дані рахунків (пін-коди та смс-паролі) та під приводом несанкціонованого зняття коштів заволоділи їхніми грошима.

16:07 20.06.2023

Презентація книги письменниці Людмили Охріменко «Оскар»

Сьогодні в Маньківській селищній публічній бібліотеці відбулася презентація книги "Оскар" Людмили Охріменко. Роман, який визнано найкращим твором 2021 року на воєнну тематику за версією міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Пані Людмила донесла загалу передісторію написання «Оскара», адже це роман на замовлення українського військовослужбовця, розвідника, що пройшов пекло полону.

14:32 20.06.2023