Потрібна повна деокупація Запорізької АЕС, – Президент України

Дорогі українці, українки! Сьогодні був дуже насичений день. По-перше, провели брифінг для країн-партнерів щодо ситуації на Запорізькій атомній станції. Були представники країн «Великої сімки», «Великої двадцятки», представники міжнародних організацій. Тут, в Офісі. Від ГУР, від команди Офісу, від наших дипломатів надана наявна інформація.

11:44 23.06.2023

Від Черкащини – Херсонщині: Ігор Табурець про допомогу незламній області

Черкащина продовжує допомагати Херсонській області оговтуватися від наслідків чергового російського терору. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець. На Херсонщині нині працює команда комунальників і робітників агропідприємств. Тут вони розчищають дороги, відновлюють електрику, ремонтують зруйноване.

11:41 23.06.2023

Відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглядалося питання готовності захисних споруд цивільного захисту до укриття населення

22 червня 2023 року відбулося засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому, зокрема, розглянуто питання:  заходів щодо забезпечення пожежної безпеки об’єктів сільськогосподарських підприємств та суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана із збиранням, переробкою та зберіганням сільськогосподарської продукції та результати обстеження захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території Маньківської селищної територіальної громади.

16:03 22.06.2023

Три онлайн-аукціони з оренди приміщень у центрі Черкас

29 червня запрошуємо взяти участь в онлайн-аукціонах з оренди державного майна, яке обліковується на балансі Державного підприємства «Черкаський державний науково-дослідний інститут техніко-економічної інформації в хімічній промисловості». Об'єкти розташовані в центрі міста, поблизу торговельних центрів, закладів харчування та банківських установ.

15:53 22.06.2023

Росія розглядає сценарій теракту на Запорізькій АЕС з викидом радіації, світ повинен діяти – звернення Президента України

Дорогі українці, українки! І всі люди світу. Всі – я підкреслюю це. Щойно була доповідь нашої розвідки та Служби безпеки України. Два пункти. Російський теракт на Каховській гідроелектростанції, який відбувся. І ще один теракт, який, на жаль, готується російськими окупантами, – на Запорізькій атомній станції.

14:07 22.06.2023

Європейський Союз визнає українські водійські права

Європа підтримує розширене визнання водійських документів у країнах-членах ЄС для українських шукачів притулку. Про це повідомляють у МВС. У Головному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ нагадують, що в ЄС можна:

11:19 22.06.2023

Світовий банк і донори виділили Україні додаткові 1,76 млрд доларів на відновлення

Світовий банк став одним із лідерів у мобілізації ресурсів для допомоги України після початку повномасштабної війни. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у межах Конференції з питань відновлення України в Лондоні.

10:09 22.06.2023