Дата: від до Скинути

Робота над новою послугою в Дії: вкладники збанкрутілих банків зможуть подати заяву на відшкодування вкладу

Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлана Рекрут провели спільний брифінг і підписали меморандум про співпрацю. Команди Фонду і Мінцифри працюють над новою послугою в Дії. Незабаром українці зможуть у кілька кліків подати заяву про відшкодування вкладів, перевірити, яку суму їм мають виплатити, і отримати кошти на вже наявний або новий рахунок єПідтримка в одному з банків-агентів Фонду.

11:24 19.06.2023

Маньківщина відправила черговий гуманітарний вантаж для постраждалих жителів Херсонщини

У суботу, 17 червня, було відправлено черговий гуманітарний вантаж для постраждалих жителів Херсонщини. Цього разу до збору долучилися всі небайдужі жителі нашої громади, колективи підприємств, установ та організацій. В основному акцент було зроблено на воді, засобах особистої гігієни, побутовій хімії та посуді.

11:11 19.06.2023

Жителі с.Молодецьке зібрали гуманітарну допомогу для Херсону

Минулого тижня в с.Молодецьке проходила благодійна акція по збору продуктів харчування для жителів Херсону. Щиро вдячні всім, хто долучився до благодійної акції. Поки ми разом, поки ми допомагаємо та підтримуємо один одного, нас нікому не здолати і не залякати.

09:29 19.06.2023

На Херсонщині працюють комунальники з 13 регіонів України – Олексій Кулеба

У Херсонській області триває ліквідація наслідків російського терору на Каховській ГЕС. До постраждалого внаслідок підтоплення регіону прибули бригади фахівців із різних областей країни, щоб якнайшвидше відновити громади. Про це повідомляє заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба.

09:14 19.06.2023

13 діб незламні українці відновлюють своє життя, – Ігор Клименко про ліквідацію наслідків підриву Каховської ГЕС

Без вихідних та перепочинку 13 діб незламні українці відновлюють своє життя після підриву росіянами Каховської ГЕС. Так Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у своєму офіційному Telegram-каналі прокоментував проведення заходів з ліквідації наслідків підтоплення та зазначив, що наразі є важливі успіхи.

09:13 19.06.2023

Наші військові рухаються, крок за кроком ідемо вперед – Президент України

Бажаю здоровʼя, шановні українці! Завершується цей тиждень – дуже важливий для нас усіх тиждень: для нашої оборони, для наших кроків уперед – для наших наступальних дій. І саме час подякувати всім нашим воїнам, тим, хто відзначився саме цього тижня. Таврійський напрямок найбільш жорсткий. Морпіхи 35-ї окремої бригади – дякую вам! Десантники «Сімдесятдевʼятки» – дякую! 130-й окремий розвідбат – дякую! 68-ма окрема єгерська бригада – дякую! 23-тя окрема механізована бригада – дякую! Артилеристи 44-ї бригади – вдячний вам!

09:09 19.06.2023

Благодійна акція "КРИШЕЧКИ ЗБЕРИ – ВІЙСЬКОВИМ ДОПОМОЖИ!"

КРИШЕЧКИ ЗБЕРИ – ВІЙСЬКОВИМ ДОПОМОЖИ!» - під таким гаслом Ліга старшокласників Маньківщини, а це учнівські колективи закладів освіти Маньківської, Буцької та Іваньківської громад, організували акцію - збір кришок - закруток від пластикових пляшок для виготовлення деталей протезування для наших захисників. До участі в акції долучилися небайдужі учнівські колективи закладів освіти. Зібрано більше шести мішків кришечок від пластикових пляшок. А це більше 75 кг!

08:15 19.06.2023