Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських землях жертвами Голокосту стали сотні тисяч представників єврейського народу та інших національностей, а в найбільшому нацистському таборі смерті Аушвіц поблизу польського міста Освенцим мученицькою смертю загинуло близько 1,4 мільйона людей.

13:01 27.01.2021

В селищі відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності та Свободи України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Володимиром Винниченком був підписаний Акт Злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

12:03 25.01.2021

З Днем Соборності та Свободи України

Шановні українці! День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

08:11 22.01.2021

Уряд погодив призначення екс-шоумена Олександра Скічка головою Черкаської ОДА

Кабінет міністрів погодив призначення народного депутата від «Слуги народу», колишнього телеведучого та шоумена Олександра Скічка головою Черкаської ОДА. Про це у середу, 20 січня, повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

16:29 21.01.2021

Після завершення посиленого карантину школярі можуть повернутися до очної та змішаної форм навчання, – Сергій Шкарлет

МОН вивчає можливість повернення учнів молодших класів до повноформатного навчання, учнів старшої школи – до змішаної форми, за умови сприятливої санітарно-епідемічної ситуації. На цьому наголосив сьогодні, 16 січня, у своєму Telegram-каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

12:27 19.01.2021

Рятувальники нагудують правила безпеки під час святкування Водохреща

Завтра, 19 січня, відзначається церковне свято, присвячене Хрещенню Господньому. Вже звичним для українців стало пірнання у крижану воду в цей день, водночас рятувальники Черкащини радять звернути увагу на правила безпечного занурення.

15:02 18.01.2021

На Черкащині вшанували “кіборгів”

16 січня, заступник голови обласної ради Михайло Мушієк разом із представниками облдержадміністрації та міської ради вшанували  захисників Донецького аеропорту.

14:58 18.01.2021