Вітаємо з ювілеєм голову районної організації ветеранів Валентину КОВГАН !

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову районної організації ветеранів – з нагоди ювілею від  Дня народження!

15:46 19.02.2021

Верховна Рада визнала Революцію гідності одним із ключових моментів державотворення України

17 лютого 2021 року Верховна Рада ухвалила постанову, що визначає Революцію гідності одним із ключових моментів державотворення України та закликає розслідувати злочини, які скоїли під час революції.

16:31 18.02.2021

В Україні значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн (David Wright. COVID-19: expectations and Effects on children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми.

11:43 18.02.2021

“Гід з державних послуг” – портал з інформацією про державні послуги

Міністерство цифрової трансформації України запустило “Гід з державних послуг” – інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

11:20 18.02.2021

Служба зайнятості закликає до легалізації трудових відносин!

Офіційне оформлення трудових відносин з працівниками – прямий обов’язок працедавців. Незважаючи на роз’яснення в засобах масової інформації та вимоги чинного законодавства, працевлаштування у правовому полі для багатьох сьогодні є серйозною проблемою.

17:30 17.02.2021

Що треба знати про захист прав споживачів фінансових послуг?

Типовими ознаками того, що банком порушуються Ваші права є : банк включає обов’язкову страховку певної страхової компанії до пакета послуг під час отримання кредиту, навіть, якщо Ви як клієнт бажаєте застрахуватися в іншій компанії;установа відмовляється видати зарплатну чи пенсійну картку без кредитної;

09:45 17.02.2021

Депутати надали згоду на призначення  керівників структурних підрозділів та начальників відділів виконавчого комітету селищної ради

Депутати надали згоду на призначення керівників структурних підрозділів та начальників відділів виконавчого комітету селищної ради

11 лютого 2021 року січня відбулась чергова п’ята сесія селищної ради восьмого скликання. Напередодні всі питання порядку денного було розглянуто та опрацьовано профільними постійними комісіями селищної ради. Загалом на розгляд сесії винесено вісім питань порядку денного. На сесії були присутні  голова райдержадміністрації Анатолій Риженко, старости, депутат Уманської районної ради Людмила Загородна, керівники комунальних установ та організацій, представники засобів масової інформації.

14:39 16.02.2021

Урочистим мітингом і покладанням квітів відзначено чергову річницю виведення військ з Афганістану

Минає 32-га річниця з того часу, як остання бойова машина, останній радянський солдат залишили землю Республіки Афганістан. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.

11:48 15.02.2021

Бережіть жінок! Підтримайте проект «Пішла щоб повернутися»

Благодійний фонд «Квітна» пропонує соціально-активному бізнесу долучитися до проекту і проявити турботу про здоров'я своїх співробітниць. Надайте можливість кожній жінці з вашого колективу 1 раз на рік відвідати лікаря-мамолога та пройти мамографію. Зробіть для жінок-співробітниць день обстеження молочної залози - оплачуваним вихідним. Один день збереже їхнє здоров’я.

08:47 12.02.2021