Соціальна реклама

Ви переживаєте домашнє насилля?  Вам терміново  потрібна правова допомога.

09:07 25.02.2021

Відбувся конкурс читців – декламаторів, поетів аматорів « Тарасова вершина» присвячений 207-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

24 .02.2021 в приміщені КЗ « Маньківська селищна публічна бібліотека» відбувся конкурс читців – декламаторів, поетів аматорів « Тарасова вершина» присвячений 207-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка .

08:25 25.02.2021

Фонд соцстраху і Федерація роботодавців  закликають пришвидшити подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних

Фонд соцстраху і Федерація роботодавців закликають пришвидшити подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних

Фонд соціального страхування України та Федерація роботодавців України закликають страхувальників (роботодавців) прискорити подання заяв-розрахунків на виплату допомог від ФССУ їх працівникам.

12:38 24.02.2021

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ЖИТЛОМ

На законодавчому рівні закріплено обов’язок держави піклуватися про захист житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

09:22 24.02.2021

Огляд-конкурс «Тарасова вершина»

24 лютого 2021 року о 10:00 в приміщені КЗ «Маньківська селищна публічна бібліотека» відбудеться огляд-конкурс читців-декламаторів, поетів аматорів «Тарасова вершина» присвячний 207-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

08:13 23.02.2021

Відбулося покладання квітів у рамках відзначення Дня героїв Небесної Сотні

День героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

16:57 22.02.2021