Дата: від до Скинути

В Україні визначать чіткі правила вирішення питань адмінтерустрою. Уряд схвалив проєкт закону

В Україні законодавчо визначать чіткі правила вирішення питань адмінтерустрою - основні засади адміністративно-територіального устрою, порядок утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів. Про це повідомляє пресцентр ініціативи "Децентралізація".

15:00 29.01.2021

Закладам освіти Черкащини рекомендують перейти на режим підвищеної готовності

МОН України рекомендує керівникам закладів освіти Черкащини та ще 7 областей у період ускладнення погодних умов бути готовими до ухвалення рішення щодо організації освітнього процесу в дистанційній формі (без відвідування закладів освіти). Про це йдеться на Урядовому порталі.

14:57 29.01.2021

ТОП-5 міфів у роботі нотаріусів

Міф 1: Державні нотаріуси здійснюють послуги безоплатно, оскільки їх утримує держава.               Реальність: За вчинення нотаріальних дій державними нотаріусами справляється держмито, а також стягується плата за надання додаткових послуг.

08:20 28.01.2021

На Канівському водосховищі знайшли трьох потопельників: 11-річного хлопчика та двох рибалок (відео)

Рятувальників викликали у селище Бучак ввечері схвильовані очевидці. Вони розповіли, що за 200 метрів від берега в крижану воду провалилися двоє рибалок. А разом із ними - дитина.

15:21 27.01.2021

Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських землях жертвами Голокосту стали сотні тисяч представників єврейського народу та інших національностей, а в найбільшому нацистському таборі смерті Аушвіц поблизу польського міста Освенцим мученицькою смертю загинуло близько 1,4 мільйона людей.

13:01 27.01.2021

В селищі відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності та Свободи України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Володимиром Винниченком був підписаний Акт Злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

12:03 25.01.2021

З Днем Соборності та Свободи України

Шановні українці! День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

08:11 22.01.2021

Уряд погодив призначення екс-шоумена Олександра Скічка головою Черкаської ОДА

Кабінет міністрів погодив призначення народного депутата від «Слуги народу», колишнього телеведучого та шоумена Олександра Скічка головою Черкаської ОДА. Про це у середу, 20 січня, повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

16:29 21.01.2021