Про відзначення у 2021 році Дня охорони праці

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР». Для забезпечення належного відзначення Дня охорони праці в Україні ознайомтеся з Планом заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році, підготовленим Держпраці.

10:58 26.03.2021

Майстер – клас з кераміки від буцької майстрині

23 березня 2021 року у Маньківській дитячій школі мистецтв відбувся майстер – клас з кераміки, до школи завітала талановита майстриня з Буків Анжела Драч. Діти власними руками виготовляли корівку і жайворонка. Майстер-клас проходив на високому рівні, діти були уважні, швидко сприймали матеріал і старанно працювали над власними виробами.

10:31 25.03.2021

Увага! Оголошення

УВАГА!!!  ЗМІНИ В ОБСЛУГОВУВАННІ   НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧИМ КОМІТЕТОМ   МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!!!!! З 01.04.2021 року  ВИДАЧА ДОВІДОК  про зареєстрованих в приміщенні (в народі «склад сім’ї»), про реєстрацію місця проживання (форма 13), про зняття з місця реєстрації  (форма 16), останнє місце реєстрації померлого та про коло зареєстрованих на момент смерті спадкодавця (для нотаріуса), про постійне проживання разом (для отримання недоотриманої пенсії), актуалізація даних реєстру територіальної громади буде здійснюватися Відділом ЦНАП виконавчого комітету Маньківської селищної ради за адресою смт Маньківка вул. Соборна,14 (приміщення колишної Маньківської РДА)

08:54 23.03.2021

Єдина правова доля  земельної ділянки та розміщеного на ній об’єкту нерухомого майна в  світлі змін до Земельного Кодексу України

Єдина правова доля земельної ділянки та розміщеного на ній об’єкту нерухомого майна в світлі змін до Земельного Кодексу України

02.02.2021 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості)» (законопроект № 0850).   Законом внесено зміни в ряд законодавчих актів, зокрема, статтю 120 Земельного кодексу України, ст.  7 Закону України «Про оренду землі», ст. 377 Цивільного кодексу України. Цим Законом буде поставлено крапку в протиріччях, внаслідок яких виникало безліч судових спорів і протилежних по своїй суті судових позицій різних інстанцій.  Ще римське право містило принцип переходу права власності на об`єкт нерухомості одночасно з переходом права власності на земельну ділянку  - «збудоване на землі слідує за нею», заснований на твердженні, що земля є головною річчю, а інші, розташовані на ній об`єкти нерухомості – лише її складові частини. Правова доля такого об`єкта як єдиного цілого визначається виходячи із операцій, що здійснюються з земельною ділянкою (ухвала Верховного Суду від 30 липня 2020 року у складі колегії суддів Касаційного господарського суду у справі № 910/32643/15).

08:41 22.03.2021

Оголошення про скликання позачергової восьмої сесії Маньківської селищної ради восьмого скликання

Відповідно до розпорядження селищного голови від 19.03.3021 року «Про скликання восьмої сесії» позачергова восьма сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в сесійній залі селищної ради 22 березня 2021, початок - о 16 годині. На розгляд порядку денного виноситься 1 питання: «Про програму надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин Збройних Сил України на 2021 рік».

08:52 20.03.2021

Інформаційний бюлетень від 18.03.2021 з добіркою об’єктів оренди державного майна ЧЕРКАЩИНИ, аукціони щодо яких відбудуться на наступному тижні

14:03 19.03.2021

Вітаємо переможців Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів дитячого юнацького та молодіжного мистецтва

Життя Маньківської дитячої школи  мистецтв насичене, і різноманітне. Кращі учні школи беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах та фестивалях. Велика кількість учнівських перемог є яскравим показником якісної та професійної роботи викладачів.

12:54 19.03.2021