Інформація про стан захворюваності на коронавірусну хворобу станом на 14 травня

Станом на 14.05.2021 року на стаціонарному лікуванні знаходиться 27 хворих на COVID-19, на амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів перебуває  35 хворих  і на самоізоляції - 19 контактних особи. Продовжується виявлення та взяття на контроль контактних осіб. В інфекційному та терапевтичному відділенні разом  облаштовано 100  ліжкомісць для лікування  хворих на коронавірусну інфекцію (з них 27 вільних).

10:34 14.05.2021

Щотижневий інформаційний бюлетень від 12.05.2021 з добіркою найпривабливіших для успішної інвестиції об’єктів малої приватизації з різних областей України

12:29 13.05.2021

Особливості спадкування земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського призначення

Спадкуванням є перехід майнових прав та обов’язків померлого громадянина (спадкодавця) до інших осіб (спадкоємців). Право спадкування тісно пов’язане з правом власності, оскільки спадкування є одним із найпоширеніших способів набуття права власності і слугує його охороні.

12:28 13.05.2021

Правління АМУ підтримало законопроєкти щодо збільшення та справедливого зарахування частки ПДФО до місцевих бюджетів

22 квітня 2021 року Правління Асоціації міст України під головуванням мера Києва, Голови АМУ Віталія Кличка підтримало законопроєкти, що перебувають на розгляді Верховної Ради України і стосуються збільшення частки зарахування ПДФО до місцевих бюджетів та зарахування ПДФО за місцем розташування виробничих потужностей суб’єктів підприємницької діяльності.

10:01 12.05.2021

Проходження військової служби за контрактом (навчання) в Державній прикордонній службі України

Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота проводить агітаційні заходи в Черкаській області щодо можливості проходження військової служби за контрактом (навчання) в Державній прикордонній службі України.

12:43 11.05.2021

Онлайн-конкурс Канадсько - український фестиваль дитячої та юнацької творчості Торонто 2021

І знову юні дарування Маньківської громади ми взяли участь у мистецькому конкурсі онлайн. Цього разу у Канадсько - українському фестивалі дитячої та юнацької творчості Торонто 2021, який відбувся 31 березня 2021 року. І дуже приємно, що лауреатом 1 премії в категорії 13- 15 років в номінації декоративне та образотворче мистецтво  є учениця Маньківської дитячої школи мистецтв викладача Бас С.М. Катерина Пона. Вітаємо Катю і бажаємо нових творчих звершень!

12:04 11.05.2021

Кубок з футболу пам'яті Олега Лисенка

08 травня в с. Дзензелівка відбувся Кубок з футболу пам'яті Олега Лисенка, в якому взяли участь команди Іваньок, Маньківки, ветеранів та господарів з Дзензелівки. Даний турнір пройшов у теплій, душевній атмосфері, де були боротьба, але, в одночас, і товариська атмосфера. Перемогу святкували дзензелівчани, проте хочеться відмітити, що всі ігри завершилися перемогою однієї з команд з різницею в один м'яч. Всім добра, здоров'я, і побільше спортивних баталій на терені нашої громади.

09:50 10.05.2021

Керівництво громади відвідали та привітали ветеранів Другої світової війни

Вже 76 рік відокремлює нас від перемоги над нацистською Німеччиною. І сьогодні ми знову, як і в попередні роки, схиляємо голови перед подвигом тих, чиєю кров'ю й потом здобута перемога над сильним та жорстоким ворогом. Завжди пам’ятаймо про військову доблесть і героїзм наших визволителів. Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців і громадян України інших національностей упродовж 1939–1945 років. Найтяжчі – демографічні, які оцінюють у 8–10 мільйонів осіб.

15:26 08.05.2021

Як отримати житлову субсидію  з травня 2021 року

Як отримати житлову субсидію з травня 2021 року

З 01 травня 2021 року, жителі територіальної громади, які користувалися субсидією на опалювальний період 2020 - 2021 р.р., повинні подати нові документи для її подальшого призначення. Зокрема, Кабінет Міністрів України 14 квітня 2021 року вніс зміни до Порядку призначення житлових субсидій.

17:21 07.05.2021