Освітній серіал - Електронний підпис

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу. Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ? Всі ці та багато інших запитань обговоримо з експертом Мінцифри у сфері електронних довірчих послуг Олександром Козловим, а також з українськими акторами — Тетяною Шелігою та Максимом Самчиком. Цей курс для того, щоб навчитись по максимуму використовувати можливості електронного підпису, адже він є ключем до цифрового світу.

10:49 22.04.2021

Інформація про стан захворюваності на коронавірусну хворобу станом на 22 квітня

Станом на 22.04.2021 року на стаціонарному лікуванні знаходиться 33 хворих на COVID-19, на амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів перебуває  63 хворих  і на самоізоляції - 43 контактні особи. Продовжується виявлення та взяття на контроль контактних осіб. В інфекційному та терапевтичному відділенні разом облаштовано 100  ліжкомісць для лікування  хворих на коронавірусну інфекцію (з них 21 вільне).

10:31 22.04.2021

Прем’єра театральної вистави «Кішкин дім»

Нещодавно в читальному залі КЗ «Маньківська селищна публічна бібліотека» відбулася прем’єра театральної вистави «Кішкин дім» за мотивами однойменної казки С.Я. Маршака.

10:13 22.04.2021

Оголошення про скликання  девятої сесії Маньківської селищної ради восьмого скликання

Оголошення про скликання девятої сесії Маньківської селищної ради восьмого скликання

Маньківська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради та населення: 27.04.2021 року об 10:00 годині в сесійній залі селищної ради відбудеться пленарне засідання 9-ої сесії Маньківської селищної  ради восьмого скликання.

15:34 21.04.2021

Хто має право на отримання безкоштовних соціальних послуг ?

Хто має право на отримання безкоштовних соціальних послуг відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», а кому доведеться платити за їх отримання ? З 01 січня 2020 року введено в дію Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 № 2671-VIII (далі – Закон № 2671). Законом № 2671 передбачено, що визначення права на отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів залежить не від наявності рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, як це було передбачено раніше у Законі України «Про соціальні послуги» від 19.06.2003 № 966-IV (який втратив чинність), а залежно від середньомісячного сукупного доходу отримувача соціальних послуг.

16:25 20.04.2021

Інформація про стан захворюваності на коронавірусну хворобу станом на 20 квітня

Станом на 20.04.2021 року на стаціонарному лікуванні знаходиться 34 хворих на COVID-19, на амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів знаходяться 57 хворих  і на самоізоляції перебуває 43 контактні особи. Продовжується виявлення та взяття на контроль контактних осіб. В інфекційному та терапевтичному відділенні разом облаштовано 100  ліжкомісць для лікування  хворих на коронавірусну інфекцію (з них 20 вільних).

16:08 20.04.2021

Вакцинація від COVID-19

В рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з вакцинації від COVID-19, яку реалізовує Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерства культури та інформаційної політики України вашій увазі презентуємо соціальні відеоролики ,,Вакцинація від COVID-19” та ,,Інфодемія”.

10:30 19.04.2021