У держлісгоспах Черкащини вже висадили майже 200 гектарів лісів

У держлісгоспах Черкащини триває весняна лісокультурна кампанія. До садіння лісу вже приступили в усіх десяти державних лісогосподарських підприємствах. Загалом вже створили 197 гектарів лісових культур та висадили понад мільйон сіянців лісоутворюючих порід. Про це повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

08:39 05.04.2021

Пенсійний фонд розробив і впровадив нову сервісну послугу - автоматичне призначення пенсій за віком

Пенсійний фонд України запровадив нову е-послугу – автоматичне призначення пенсії. Відтепер пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку.  Додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду не потрібно.  А для користувачів, які ще не є пенсіонерами, сервіс дозволяє надати усю необхідну інформацію для призначення пенсії завчасно.

12:32 31.03.2021

Конкурс «Наша громада» розпочинає пошук проєктів розвитку територіальних громад

29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) оголосили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Мета конкурсу - підтримати активні та дієві громади, розповісти на національному рівні про місцеві досягнення і зміни у селах та малих містах, показати успішні ініціативи та фінансово підтримати обрану громаду у реалізації проєкту.

11:34 31.03.2021

В Умані відкрили сучасну ПЛР-лабораторію для виявлення коронавірусної інфекції

На Уманщині вікрили нову лабораторію, де будуть проводити в тому числі дослідження методом  полімеразно-ланцюгової реакції, які використовують при виявленні коронавірусної інфекції.

08:49 31.03.2021

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

26 березня 2021 року під головуванням очільника Маньківської громади Валерія Івасюка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядку денному стояли два питання: Про  ситуацію з поширенням захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19 та заходи з недопущення його поширення.

17:02 26.03.2021

Обговорення питань реалізації районних програм на теренах Маньківської громади

З метою координації роботи виконання районних Програм Уманської районної ради сьогодні 26 березня 2021 року відбулася робоча зустріч за участю заступника голови Богдана Сокира та спеціалістів Уманської районної ради з керманичем Маньківської громади Валерієм Івасюком, керівниками виконавчого апарату та структурних підрозділів Маньківської селищної ради,  які здійснюють свої повноваження у сфері соціально-економічного розвитку територій, земельних відносин, архітектурно-будівельних робіт та залучення інвестиційних проектів у розвиток територій.

16:51 26.03.2021

Відбулася робоча зустріч з поташанами

З метою обговорення нагальних потреб забезпечення жителів с. Поташі питною водою 25 березня 2021 року відбулася робоча зустріч голови селищної територіальної громади Валерія Івасюка з поташанами.  Крім очільника громади до зустрічі долучилися начальник  та головний інженер КП  «Комунальник-М» Григорій Обараз та Валерій Загородний,  староста села Поташ Лариса Ільницька, актив села.

11:44 26.03.2021

Правління Асоціації міст України закликало керівників держави забезпечити підтримку підприємців під час пандемії COVID-19 з державного бюджету

ЗВЕРНЕННЯ Правління Асоціації міст України до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.  Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та в спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Відповідно до статті 140 Конституції України місцеве самоврядування – це право територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення.

11:41 26.03.2021