ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТУ, ЩО МАЄ ЮРИДИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ

Закон передбачає цілий перелік способів захисту громадянами своїх прав та інтересів. Звичним є те, що при виникненні спору необхідно звертатися в суд. Однак спору може і не бути, але особа не має можливості реалізувати свої права через відсутність документів чи наявність помилок в них.

08:09 15.04.2021

Вітаємо з ювілеєм начальника відділу, головного бухгалтеро відділу фінансів, бухгалтерського обліку і звітності Андрія ХИЖНЯКА !

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають начальника відділу, головного бухгалтеро відділу фінансів, бухгалтерського обліку і звітності – з нагоди 40-річного ювілею від  Дня народження!

08:32 14.04.2021

Майстер - клас з витинанки "Прийди, прийди, весно красна !"

09 квітня в Маньківській дитячій школі мистецтв на відділенні образотворчого мистецтва в класі Бас С.М. відбувся майстер - клас з витинанки від члена Спілки майстрів народної творчості Тараса Крамаренка з м.Жашків на тему "Прийди, прийди, весно красна !". Учні  мали змогу побачити неймовірні витвори на теми українських народних пісень.

17:06 13.04.2021

ВІДБУВСЯ  СУБОТНИК З УПОРЯДКУВАННЯ  ТЕРИТОРІЇ ЦЕНТРАЛЬНОГО КЛАДОВИЩА

ВІДБУВСЯ СУБОТНИК З УПОРЯДКУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ ЦЕНТРАЛЬНОГО КЛАДОВИЩА

13 квітня  за ініціативи селищного голови Валерія Івасюка проведено прибирання території  центрального кладовища в  Маньківці. Активну участь у проведенні суботника приймали: очільник громади Валерій Івасюк, працівники виконавчого апарату селищної ради, спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту  та  мешканці селища, що стоять на обліку центру зайнятості.

16:49 13.04.2021

Щотижневий інформаційний бюлетень з добіркою найпривабливіших для успішної інвестиції об’єктів малої приватизації з різних областей України

Щотижневий інформаційний бюлетень з добіркою найпривабливіших для успішної інвестиції об’єктів малої приватизації з різних областей України

16:30 13.04.2021

УВАГА!  НЕБЕЗПЕКА ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ!

УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ!

Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому, що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Зазвичай, причинами масштабних пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності. Вирушаючи на відпочинок, громадяни  досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду. Такі дії є вкрай небезпечними, адже при 4 чи 5 класі пожежної небезпеки достатньо навіть одного непогашеного сірника для того, щоб спровокувати масштабну пожежу!

16:23 13.04.2021

В Маньківці відбувся суботник з упорядкування території по вулиці Соборна

Сьогодні, 12 квітня, в Маньківці по вулиці Соборна було людно і гамірно. За ініціативи селищного голови Валерія Івасюка пройшов суботник з прибирання території по вулиці Соборна від листя та іншого сміття. Озброївшись гарним настроєм та бойовим духом,  взявши необхідний інвентар - граблі, мітли та лопати під гаслом – «Почни з себе! Зроби свою вулицю чистою та затишною!»  всі дружно взялись за роботу. В результаті активної праці, за декілька годин, навели чистоту і порядок.

16:18 12.04.2021

Інформація про стан захворюваності на коронавірусну хворобу станом на 12 квітня

Станом на 12.04.2021 року на стаціонарному лікуванні знаходиться 32 хворих на COVID-19, на амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів знаходяться 81 хворий  і на самоізоляції перебуває 43 контактні особи. Продовжується виявлення та взяття на контроль контактних осіб. В інфекційному та терапевтичному відділенні разом облаштовано 100  ліжкомісць для лікування  хворих на коронавірусну інфекцію (з них 18 вільних).

15:49 12.04.2021

Що означає УНЗР ?

Маньківський районний сектор  УДМС України в Черкаській області інформує,   щоунікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, скорочено –УНЗР- це цифровий, незмінний ідентифікатор людини, який допомагає швидко та достовірно встановити особу.

15:13 12.04.2021

Іллінецька громада Вінницької області поділилася досвідом із делегацією Маньківщини

Сьогодні, 9 квітня, до міста Іллінці Вінницької області з робочим візитом завітала делегація  Маньківської селищної територіальної громади у складі очільника громади Валерія Івасюка, керівників структурних підрозділів, очільника та спеціалістів комунального господарства, старост та місцевого депутата.  Метою візиту було переймання досвіду у комунальній сфері життєдіяльності громади.

22:28 09.04.2021