Дата: від до Скинути

Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

12:01 19.05.2021

Маньківська селищна територіальна громада стала учасником конкурсу «Наша громада»

Конкурс реалізується товариством з обмеженою відповідальністю «СЛМ Новини» та громадською організацією «Український Кризовий Медіа-Центр» у рамках програми USAID «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (DOBRE).  Переможець конкурсу отримає 500 тис. грн на реалізацію поданого проєкту.

12:00 19.05.2021

Інформація про стан захворюваності на коронавірусну хворобу станом на 19 травня

Станом на 18.05.2021 року на стаціонарному лікуванні знаходиться 21 хворий на COVID-19, на амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів перебуває  28 хворих  і на самоізоляції - 16 контактних особи. Продовжується виявлення та взяття на контроль контактних осіб. В інфекційному та терапевтичному відділенні разом  облаштовано 100  ліжкомісць для лікування  хворих на коронавірусну інфекцію (з них 33 вільних).

11:53 19.05.2021

На Черкащині понад 500 прикордонників урочисто склали присягу

558 військовослужбовців строкової служби  урочисто склали присягу на вірність українському народові в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота. Після завершення навчання їх направлять для подальшого проходження служби до органів охорони державного кордону. Привітав військовослужбовців заступник голови обласної ради Михайло Мушієк.

08:42 19.05.2021

Алгоритм дій сільгостоваровиробників, пасічників та органів самоврядування з метою недопущення загибелі бджіл.

В зв’язку з підвищення середньодобових температур, що сприяє розвитку посівів сільськогосподарських культур сільгосптоваровиробники активізували роботу з догляду за посівами боротьби із бур’янами, хворобами та шкідниками широко застосовуючи отрутохімікати.

17:28 17.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Вулична водяна колонка по вул.Зоряній буде закрита. Для людей, які потребують води, соціальна колонка розміщена на території гаражів Маньківської селищної ради. Користуватися якою можливо за період світлового робочого дня за адресою смт Маньківка вул.Шевченка,9.

12:36 17.05.2021

Встановлення додаткового строку для прийняття спадщини

Факт втрати близької людини завжди супроводжується стресом і глибокими душевними стражданнями. Проте, тяжкий моральний та психологічний стан не виключає необхідності вчинення спадкоємцями юридично значимих дій, спрямованих на прийняття спадщини, протягом визначеного законом строку.

08:00 17.05.2021

Турнір по футболу пам'яті Анатолія Івановича Білецького

15 травня в селищі Верхнячка команда ветеранів футболу Маньківщини, взяли участь у турнірі пам'яті Анатолія Івановича Білецького, колишнього директора Верхняцкого цукрового заводу. За сприяння його синів Володимира та Євгенія, у турнірі взяли участь команди тальнівчан, маньківчан та господарів з христинівщини. Відверто кажучи, було все: зустріч друзів, обнімаловки, згадки про минулі змагання, і, навіть, ... Проте, ЗУСТРІЧ відбулася заради футболу, а відтак, переможених не було.

08:03 16.05.2021