Дата: від до Скинути

Приватизація земельної ділянки, що перебуває у користуванні громадянина, без дозволу на виготовлення технічної документації

28 квітня 2021 року прийнято Закон України № 1423-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», більшість положень якого набули чинності з 27.05.2021 року.

10:18 04.06.2021

Громада успіху!

Вінницька ІТ-Академія оголошує конкурс для територіальних громад по створенню осередків ІТ-освіти із гарантованим працевлаштуванням - Громада успіху. Мета - створити для дітей та молоді сіл, селищ, містечок, міст можливості якісної ІТ-освіти із гарантованим працевлаштуванням. Ми прагнемо допомогти розвинути громади у сфері інформаційних технологій і допомогти молоді отримати роботу в ІТ-сфері, залишаючись в своїх громадах.

10:12 04.06.2021

Святкування Дня захисту дітей у закладах освіти громади

Щороку 1 червня  у закладах освіти громади активно відзначається Міжнародний день захисту дітей.     Цьогоріч дитяче свято для школярів молодшої ланки Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, Маньківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-гімназія» проводили вихованці зразкових колективів Маньківського центру дитячої та юнацької творчості, МАН. Діти з радістю аплодували та підтанцьовували вихованцям хореографічного колективу «Міраж», разом з вихованцями  вокального ансамблю «Нотка» виконали пісню «Не віднімайте сонце у дітей». З вітанням та подарунками на свято завітали депутат Черкаської обласної ради Ігор Віштак, депутат Маньківської селищної ради Алла Павленко, начальник відділу освіти, молоді та спорту, депутат селищної ради Юрій Безверхий. Гості бажали дітям миру, добра, веселого настрою та вручили подарунки – спортивний інвентар.

08:43 03.06.2021

З 1 січня наступного року в Україні почне діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Бажаючим вийти зі стану бідності буде запропонована допомога розміром до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року – 97 500 грн) для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів.

08:36 03.06.2021

Вітання з ювілеєм очільника Маньківської громади Валерія Івасюка

Щиро вітаємо очільника Маньківської громади Валерія Аксентійовича Івасюка з 60-річним ювілеєм. Зичимо Вам невичерпного оптимізму й наснаги, далекоглядності й твердості у прийнятті рішень задля втілення усіх найкращих задумів в інтересах громади.    Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія і любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху.

12:27 02.06.2021

Зміни у законодавстві України щодо забезпечення рівних  можливостей матері та батька у догляді за дитиною

Зміни у законодавстві України щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька у догляді за дитиною

9 травня 2021 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька у догляді за дитиною» від 15 квітня 2021 року № 1401-IX.

12:24 02.06.2021

Мінцифра запустила Цифрограм для держслужбовців

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

16:20 01.06.2021

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!   Сьогодні у перший день літа в багатьох країнах відзначається Міжнародний день захисту дітей  «International Day for Protection of Children».

10:29 01.06.2021

Більше 8 000 аграріїв відсвяткують Всеукраїнський день фермера на щорічному Agroshow Ukraine у Черкасах

З 16 по 18 червня в Черкасах на території аеропорту відбудеться масштабна виставка-фестиваль - AGROSHOW Ukraine в рамках якого вся Україна вперше відзначить Всеукраїнський день фермера. Привітати аграріїв з’їдуться провідні компанії, а організатори готують насичену програму свята.

08:52 01.06.2021

Дводенні тренінги для ефективної комунікації між місцевим бізнесом та представниками влади у рамках проекту «Школа лобізму»

Спілка українських підприємців висловлює Вам свою повагу та запрошує представників місцевої влади в регіоні до участі у проекті «Школа лобізму», який відбудеться 9 липня в Черкасах. Головне завдання, яке ставить перед собою наша бізнес-спільнота в рамках проекту — допомогти вибудувати ефективну комунікацію між місцевим бізнесом та представниками влади.

17:25 31.05.2021