Що означає УНЗР ?

Маньківський районний сектор  УДМС України в Черкаській області інформує,   щоунікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, скорочено –УНЗР- це цифровий, незмінний ідентифікатор людини, який допомагає швидко та достовірно встановити особу.

15:13 12.04.2021

Іллінецька громада Вінницької області поділилася досвідом із делегацією Маньківщини

Сьогодні, 9 квітня, до міста Іллінці Вінницької області з робочим візитом завітала делегація  Маньківської селищної територіальної громади у складі очільника громади Валерія Івасюка, керівників структурних підрозділів, очільника та спеціалістів комунального господарства, старост та місцевого депутата.  Метою візиту було переймання досвіду у комунальній сфері життєдіяльності громади.

22:28 09.04.2021

Увага! Оголошення!

Маньківська селищна рада запрошує усіх небайдужих громадян селища долучитися до прибирання території селищних кладовищ, яке відбудеться 13-14 квітня 2021 року, початок робіт о 8.00. З собою мати сокири, секатори, засоби індивідуального захисту і гарний настрій.

16:23 08.04.2021

Конкурсний відбір 15 територіальних громад з усіх областей України для участі у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні оголошує конкурсний відбір 15 міст та територіальних громад з усіх областей України для участі у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» на 2021-2024 роки.

16:22 07.04.2021

Інформація про стан захворюваності на коронавірусну хворобу станом на 07 квітня

Станом на 07.04.2021 року на стаціонарному лікуванні знаходиться 37 хворих на COVID-19, на амбулаторному лікуванні у сімейних лікарів знаходяться 93 хворих  і на самоізоляції перебуває 48 контактних особи. Продовжується виявлення та взяття на контроль контактних осіб. В інфекційному та терапевтичному відділенні разом облаштовано 100  ліжкомісць (з них 17 вільних) для лікування  хворих на коронавірусну інфекцію.

14:13 07.04.2021

ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ «ВЛАСНИЙ ДІМ» (2021 р.)

Черкаський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва   на селі повідомляє. У Черкаській області продовжено дію програми «Власний дім» (рішення сесії обласної ради від 19.02.2021 № 5-25/VIII), завданням якої є сприяння у вирішенні житлових питань сільського населення, через надання довготермінових пільгових кредитів під три відсотки річних (багатодітні сім’ї звільняються від сплати відсотків за користування кредитом) на такі цілі та в таких межах:

11:36 07.04.2021

ОСОБЛИВОСТІ ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ ДИТИНОЮ

Кожен має право визначати долю свого майна після смерті, оформивши заповіт.  Заповіт надає можливість заповісти своє майно будь-кому, чи то фізичній особі, чи юридичній (підприємству, установі, організації), або навіть на користь держави. І при цьому немає значення чи є у потенційних спадкоємців родинні відносини зі спадкодавцем.

11:17 06.04.2021