Відбулися фінальні змагання Всеукраїнської шкільної ліги пліч-о-пліч

203 команди з Уманщини стали учасниками фінальних змагань Всеукраїнської шкільної ліги пліч-о-пліч. Свою спортивну майстерність продемонстрували  2 130 школярів. Днями. в Маньківській територіальній громаді було проведено змагання з волейболу  серед  дівчат 2009 року народження та молодших в рамках  ІІ етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо» серед учнів закладів середньої освіти у 2023-2024 навчальному році.

16:00 29.02.2024

Розпочалися весняні роботи з благоустрою території с.Добра

Теплі та сухі дні дозволяють активно працювати надворі, наводити лад і прибирати наш спільний дім — нашу громаду. Впорядкування територій вже розпочалося - тільки-но посприяла погода : в селі Добра тривають весняні роботи.

14:44 29.02.2024

Екоштрафи в Україні — скільки доведеться заплатити за зірвані первоцвіти

З настанням весни в Україні активізується нелегальна торгівля рідкісними червонокнижними рослинами — переважно пролісками. Це відбувається, попри те, що практично всі весняні лісові квіти України знаходяться на межі зникнення.

14:11 29.02.2024

Оголошення про скликання тридцять восьмої сесії селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 26.02.2024 №13-од "Про скликання тридцять восьмої сесії селищної ради" чергова тридцять восьма сесія Маньківської селищної ради 8 скликання відбудеться в сесійній залі селищної ради 07 березня 2024 року, початок - о 10-00 год. На розгляд сесії винести наступні питання:

16:51 27.02.2024

Про попередження отруєння бджіл

З початком весняно - польових робіт сільгосптоваровиробники широко застосовують отрутохімікати для обробки посівів. Юридичні та фізичні особи, які застосовують засоби захисту рослин, зобов’язані дотримуватися діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєння. В минулому році у зв’язку із. порушеннями при масовому застосуванні на посівних площах сільськогосподарських рослин пестицидів, почастішали випадки отруєння та загибелі бджіл.

11:53 27.02.2024

Вітаємо з Днем народження депутата Маньківської селищної ради, голову ФГ "Демченка"Володимира ДЕМЧЕНКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата Маньківської селищної ради, голову ФГ "Демченка" Володимира ДЕМЧЕНКА – з нагоди  Дня народження!

08:34 27.02.2024

До 10-ої річниці від початку російсько-української війни

10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війнупроти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь,окремі райони Донецької та Луганської областей. До 24 лютого 2022 року основніподії сучасної російсько-української війни з різною інтенсивністю бойових дій точилися на сході нашої країни. Хоча протистояння російській гібридній агресії та впливу в різних сферах відбувалося не тільки на лінії фронту, а й на всій території України.

12:12 26.02.2024

В Добрянській школі проведена інформаційна лекція  із запобігання вживання тютюнових та нікотинових виробів, розпиття алкогольних напоїв неповнолітніми

В Добрянській школі проведена інформаційна лекція із запобігання вживання тютюнових та нікотинових виробів, розпиття алкогольних напоїв неповнолітніми

За останні 20 років споживання алкоголю в нашій країні збільшилося майже в два рази. Україна входить в першу п’ятірку серед 41 держави світу по рівню дитячого алкоголізму. Середній вік осіб, що зловживають пивом, коктейлями, вином знизився з 14  до 11 років.

11:06 26.02.2024

Вітаємо з днем народження керуючу справами виконавчого комітету селищної ради Наталію КУНИЦЬКУ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають керуючу справами виконавчого комітету селищної ради Наталію КУНИЦЬКУ – з нагоди  Дня народження!

07:59 26.02.2024