В Подібній вшанували память Героя Небесної Сотні Віктора Чернеця

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

12:48 19.02.2024

Вітання очільника Маньківської громади Валерія Івасюка з нагоди Дня Державного Герба України

Шановні жителі і гості маньківської громади! Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Герба України! Тризуб завжди уособлював нерозривний зв’язок поколінь і славне історичне минуле української держави. У ньому закодована наша національна самобутність та ідентичність, прагнення до волі та незалежності, наша звитяга та наша генетична пам’ять.

11:33 19.02.2024

Герої не вмирають! В Маньківці навколішки попрощалися з загиблим на війні Героєм Олександром Носовим

Сьогодні минає 726-ий день війни від початку повномасштабного вторгнення, яке розпочала армія російської федерації проти України. Страшна війна похмурим суворим ранком постукала до нас у двері, непроханою гостею прийшла на наш поріг з чорними та пустими від горя очима.  Ця лиха сила  залишає після себе зруйновані міста і села, приносить із собою багато горя та страждань, несе біль, смуток, сльози.  14 лютого 2024 року  страшна, сумна та трагічна звістка сколихнула Попівський старостинський округ та всю Маньківську громаду. Обірвалося життя 23 річного воїна, захисника, жителя нашої громади - Носова Олександра Юрійовича, 24 березня 2000 року народження.

08:12 19.02.2024

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Золотий колос" Олексія Смілянця с.Дзензелівка!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Золотий колос" Олексія Смілянця – з нагоди  Дня народження!

08:08 17.02.2024

Вітаємо з днем народження депутата селищної ради, заступника генерального директора ТОВ "Кищенці", голову ТОВ "Дзензелівка Агро" Віталія Мельника!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата селищної ради, заступника генерального директора ТОВ "Кищенці", голову ТОВ "Дзензелівка Агро" Віталія Мельника – з нагоди  Дня народження!

08:05 17.02.2024

В Молодецькому проводяться роботи по благоустрою населеного пункту

Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту, тому з метою забезпечення чистоти та порядку, збереження об'єктів благоустрою, створення умов, сприятливих для життєдіяльності мешканців, захисту довкілля, покращення санітарного стану в громаді проходять заходи з благоустрою територій населених пунктів. Належний екологічний та санітарний стан сіл повинен досягатися не лише повсякденною роботою комунального підприємства, а й усіх жителів, підприємств, установ та організацій, які знаходяться на території громади. Нещодавно в Молодецькому проводилися роботи по благоустрою населеного пункту.

14:44 16.02.2024

Завтра відбудеться прощання із загиблим Героєм Носовим Олександром Юрійовичем!

Завтра, 16 лютого 2024 року,  відбудеться прощання із загиблим Героєм, жителем Маньківської селищної територіальної громади – Носовим Олександром Юрійовичем, 24.03.2000 р.н. Провести в останню дорогу захисника можна буде о 10-30 год. по шляху слідування по вул. Шевченка (від прокуратури до торгівельного центру "Квіточка").

15:42 15.02.2024

У Маньківці відбулись урочисті заходи з вшанування учасників бойових дій на території інших держав та воїнів-афганців

15 лютого 2024 року минає 35-та річниця виведення військ з Афганістану. Цього дня також відзначають  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Традиційно цього дня у парку Слави Маньківки відбулося вшанування полеглих Героїв та покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям.

12:20 15.02.2024