Дата: від до Скинути

Зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Постановою КМУ № 94 від 26.01.2024 внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. № 250 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632) та розширено можливості призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям.

11:25 08.02.2024

Вітаємо з днем народження начальника відділу доходів та фінансів виробничої сфери фінансового управління Любов РИЖЕНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  начальника відділу доходів та фінансів виробничої сфери фінансового управління Любов РИЖЕНКО – з нагоди  Дня народження!

08:10 08.02.2024

На Поташі вшанували пам’ять загиблого Героя Олександра Клочана

Ще зовсім недавно українці жили під мирним небом, радісно зустрічали світанки, ростили дітей і не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною. В один день, весняним ранком 2014 року, наше життя змінилося. Майже кожну українську родину опалило полум’я військових дій, які розпочалися на території нашої держави.

12:59 07.02.2024

Вітаємо з днем народження голову ФГ "Нестерівка" Сергія САМОЙЛЕНКА с.Нестерівка!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  голову ФГ "Нестерівка" Сергія САМОЙЛЕНКА – з нагоди  Дня народження!

08:28 07.02.2024

ЗВІТ дільничного офіцера поліції СПД№1 ВП№1 Уманського РУП ГУНП в Черкаській області лейтенанта поліції Дениса Захарченка перед населенням за 2023 рік

08:27 07.02.2024

ЗВІТ дільничного офіцера поліції СПД №1 ВП№1 Уманського РУП ГУНП в Черкаській області старшого лейтенанта поліції Максима ЖАРІКОВА перед населенням за 2023 рік

ЗВІТ дільничного офіцера поліції СПД№1 ВП№1 Уманського РУП ГУНП в Черкаській області старшого лейтенанта поліції Максима ЖАРІКОВА перед населенням за 2023 рік.

08:23 07.02.2024

Відбувся урок комп'ютерної грамотності "Смартфони для людей поважного віку» в Маньківській селищній бібліотеці

В Інтернет-Центрі КЗ «Маньківська селищна публічна бібліотека» пройшов урок комп'ютерної грамотності "Смартфони для людей поважного віку». Вихованці відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування КУ "Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради" змогли навчитися:

11:02 06.02.2024

ДОРОЖНЯ КАРТА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ  ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

ДОРОЖНЯ КАРТА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Де і як можна знайти місце тимчасового проживання? Звернутися за телефоном «гарячої лінії» 0686218029, 0504201356 (цілодобово) та запитати в оператора про наявне вільне житло в області і контакти координаторів з питань розселення;

16:15 05.02.2024