Холодний Яр: пізнавальна зустріч з Тетяною Купріянець

За ініціативи підопічних КУ "Центр надання соціальних послуг" с.Дзензелівка 29.01.2024 відбулася зустріч зі справжньою українкою Тетяною Купріянець, під час якої присутні дізналися про славетне місце визвольної боротьби українського народу - Холодний Яр. Познайомилися з книгами книгарні історичного клубу ,,Холодний Яр" українських письменників: Романа Коваля, Миколи Міхновського, Миколи Аркаса, Лариси Ніцой, Євгена Букета. В них описані людські долі, непрості, а часом і трагічні, вони захоплюють мужністю, нескореністю, дійсністю. Це безцінний скарб для нас та майбутніх поколінь українців.

09:40 31.01.2024

Відбулися змагання з волейболу

27 січня 2024 року відділом освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради  в спортивних залах НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія» були проведені змагання з волейболу серед учнів ЗЗСО Маньківської ТГ (юнаки). В змаганнях прийняли участь команди Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, НВК « ЗЗСО І-ІІІ ст. – гімназія», Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Рогівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Молодецького ЗЗСО І-ІІІ ст. та команда Іваньківського ліцею. Попри складну ситуацію в роботі ЗЗСО,   учні  змогли не тільки прийняти участь а й показати гарну змістовну гру та відмінну спортивну підготовку.

09:32 31.01.2024

Для внесення даних до Реєстру пільговиків потрібно звертатися до Пенсійного фонду України

Відділ центру надання адміністративних послуг інформує, що відомості про пільговиків обліковуються в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (далі – Реєстр). До Реєстру вноситься інформація про особу, яка набула статусу пільговика. У разі необхідності відомості, внесені до Реєстру, коригуються (наприклад, у пільговика змінились прізвище, місце проживання, статус тощо).

08:32 31.01.2024

Вітаємо з ювілеєм начальника Маньківської районної державної лікарні ветеринарної медицини Олександра БЛАЖКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають начальника Маньківської районної державної лікарні ветеринарної медицини Олександра БЛАЖКА - з Ювілеєм!

08:23 31.01.2024

Вітаємо з Днем народження провідного спеціаліста-секретаря Лідію ВОРОНЕЦЬКУ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають провідного спеціаліста-секретаря Лідію ВОРОНЕЦЬКУ – з нагоди  Дня народження!

08:03 30.01.2024

На порталі Дія оновлено послуги у сфері будівництва

За інформацією відділу центру надання адміністративних послуг тепер через портал ДІЯ можна подати повідомлення про зміну даних чи виправлення технічної помилки у вже зареєстрованому повідомленні про початок будівельних робіт на об’єктах з незначними наслідками (СС1) (https://diia.gov.ua/services/povidomlennya-pro-pochatok-budivelnih-robit-ss1?fbclid=IwAR3RCMzLUVo8CjQ3tbkcS3-mmbh5JZVl2sUkA1GYPpMiQTOhZwkkHuZrYQk).

10:55 29.01.2024

У Маньківській територіальній громаді навколішки прощалися із полеглим на війні Героєм ЛЯШЕНКОМ Володимиром Леонідовичем

Сьогодні минає 705-ий день війни від початку повномасштабного вторгнення, яке розпочала армія російської федерації проти України. Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення так і найкращих наших воїнів, які боронили свою рідну землю від лихого ворога, який приніс розруху, смерть, нечуване  горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної неньки України.

08:57 29.01.2024

Вітаємо з днем народження завідувачку відділення соціальної допомоги вдома КУ "Центр надання соціальних послуг селищної ради" Галину КРИШТОПУ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають завідувачку відділення соціальної допомоги вдома КУ "Центр надання соціальних послуг селищної ради" Галину КРИШТОПУ - з нагоди Дня народження!

08:34 28.01.2024