Дата: від до Скинути

Вітаємо з днем народження голову Маньківської районної організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) Олександра КРАВЧЕНКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову Маньківської районної організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) Олександра КРАВЧЕНКА – з нагоди  Дня народження!

08:02 10.02.2024

Щоб запобігти біді — рятувальники провели профілактичну зустріч із соціальними працівниками Маньківської громади

Сьогодні 09 лютого, з метою запобігання виникненню пожеж, загибелі на них людей, використання пічного опалення, газового, електрообладнання та поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, представниками ДСНС в Черкаській області проведено семінар-навчання для представників органів місцевого самоврядування та соціальних працівників громади.

15:57 09.02.2024

Вітаємо з днем народження головного спеціаліста з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування відділу документообігу та організаційно-господарської  роботи Аллу СИВАЧУК!

Вітаємо з днем народження головного спеціаліста з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування відділу документообігу та організаційно-господарської роботи Аллу СИВАЧУК!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  головного спеціаліста з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування відділу документообігу та організаційно-господарської роботи Аллу СИВАЧУК – з нагоди  Дня народження!

07:56 09.02.2024

Дорожнє питання: хто має обслуговувати дороги?

На численні звернення громадян нашої громади інформуємо, що територіальні автомобільні дороги загального користування державного значення Т-24-06 від М-05/-Маньківка-Іваньки-Буки (с.Подібна - АЗС «Авіас» - с. Маньківка) та Т-24-11 Звенигородка - Катеринопіль - Тальне - Маньківка (АЗС «Авіас» - с. Роги) перебувають у віданні Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області. Здійснення ремонтів та експлуатаційного утримання (догляд за узбіччям дороги, прибирання повалених дерев чи обрізання гілля) даних автомобільних доріг проводить ТОВ «ШРБУ-48» м.Умань.

16:45 08.02.2024

Зміни в порядку виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі - Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

11:29 08.02.2024

Вітаємо з днем народження колишнього секретаря Дзензелівської сільської ради Надію МАТІЄНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають колишнього секретаря Дзензелівської сільської ради Надію МАТІЄНКО – з нагоди  Дня народження!

11:28 08.02.2024