Вітаємо переможців обласного конкурсу читців

3 березня у місті  Чекраси відбувся  обласний огляд-конкурс читців "Тарасова вершина" присвяченого 207-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та 150-річчю від дня народження Лесі Українки в рамках молодіжного мистецько-просвітницького фесту «Шевченко-фольк». У конкурсі брали участь більше ніж 80 осіб.

09:19 04.03.2021

День дикої природи

3 березня відзначається День дикої природи, який було започатковано 20 грудня 2013 року шістдесят восьмою сесією Генеральної Асамблеї ООГ. У резолюції відзначається цінність диких тварин і рослин особливо тих, які потребують захисту.

12:40 03.03.2021

УВАГА! СТАРТУВАВ  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ "МОЇ ПРАВА"

УВАГА! СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ "МОЇ ПРАВА"

1 березня стартував основний етап XV (ювілейний) Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "МОЇ ПРАВА", приурочений до Міжнародного дня захисту дітей та з нагоди 30-річчя Незалежності України.

08:47 03.03.2021

Черговий призов громадян на строкову військову службу

Розпорядження.   На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України від " 24" 02.2021 року № 71/2021  з "01" квітня по "30" травня 2021 року проводиться призов громадян на строкову військову службу, Наказу військового комісара Маньківського РТЦК та СП № 13 від 01 березня 20201 року з метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу.

08:18 03.03.2021

Мери закликали керівництво держави збільшити відсоток зарахування ПДФО до місцевих бюджетів

5 лютого відбулося засідання Ради розвитку громад та територій, на якому виступили члени Правління АМУ – Тернопільський міський голова Сергій Надал, Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, а також мер міста Золотоноша Віталій Войцехівський.

14:13 02.03.2021

Заяву-розрахунок на виплату лікарняних і декретних роботодавці мають подати упродовж 5 робочих днів

Під захистом Фонду соціального страхування України знаходиться понад 12 мільйонів працівників, фізичних осіб-підприємців, самозайнятих осіб, членів фермерських господарств та інших. Усі вони в разі настання страхового випадку мають право на матеріальне забезпечення, страхові виплати, а також медико-соціальні послуги за кошти Фонду. Зокрема, ФССУ компенсує для них втрачений заробіток за період лікування або відпустки по вагітності та пологах.

16:39 26.02.2021

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду соцстраху

Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

16:37 26.02.2021

Зростання кількості листків непрацездатності та посилення контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних

Кількість працівників, які тимчасово втратили працездатність у 2020 році, зросла на 225 тисяч осіб за оперативними підсумками минулого року. Для них Фондом соціального страхування України компенсовано втрачений за час лікування, самоізоляції і догляду за хворими дітьми заробіток на загальну суму 12,4 млрд гривень, що на 2,6 млрд грн, або 26,9% більше порівняно з 2019 роком.

16:36 26.02.2021

Для чого потрібні медичні огляди

Медичні огляди дають можливість виявити початкові, приховані, мляві форми таких хронічних захворювань, як туберкульоз, новоутворення, серцево-судинні та професійні захворювання.

16:33 26.02.2021