ЩОДО УСУНЕННЯ НЕБЕЗПЕКИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

На виконання вимог Міністерства розвитку громад на території України від 18.02.2021 р. за № 7/69/2317-21 та у зв’язку з підвищенням температури зовнішнього середовища, з метою організації роботи щодо усунення небезпеки для населення, пов’язаної з обледенінням дахів та ожеледицею виконавчий комітет Маньківської селищної ради пропонує організувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності виконання відповідних заходів, спрямованих на зниження рівня небезпеки та травматизму людей, а саме:

17:40 25.02.2021

Вітаємо з ювілеєм колишнього депутата Верховної Ради України кількох скликань Валентина НИЧИПОРЕНКА !

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають колишнього депутата Верховної Ради України кількох скликань – з нагоди 60-річного ювілею від  Дня народження!

16:02 25.02.2021

Соціальна реклама

Ви переживаєте домашнє насилля?  Вам терміново  потрібна правова допомога.

09:07 25.02.2021

Відбувся конкурс читців – декламаторів, поетів аматорів « Тарасова вершина» присвячений 207-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

24 .02.2021 в приміщені КЗ « Маньківська селищна публічна бібліотека» відбувся конкурс читців – декламаторів, поетів аматорів « Тарасова вершина» присвячений 207-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка .

08:25 25.02.2021

Фонд соцстраху і Федерація роботодавців  закликають пришвидшити подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних

Фонд соцстраху і Федерація роботодавців закликають пришвидшити подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних

Фонд соціального страхування України та Федерація роботодавців України закликають страхувальників (роботодавців) прискорити подання заяв-розрахунків на виплату допомог від ФССУ їх працівникам.

12:38 24.02.2021