Збір змагання "Юний рятувальник"

Найефективнішим у запобіганні лиха серед дітей є постійна й копітка робота з ними. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє, адже з кожної маленької дитини з часом виростають дорослі люди, а потім батьки, які будуть передавати свої знання і вміння наступним поколінням. Одними з таких методів навчання дітей є проведення збору-змагання «Юний рятувальник».

10:22 29.05.2023

Міжнародний день миротворців ООН

Сьогодні, 29 травня, відзначається Міжнародний день миротворців ООН. В Україні це свято стало офіційним з 2003 року. Після заснування Організації об’єднаних націй активно обговорювалося питання створення збройних сил під її егідою, які б підпорядковувалися Військово-штабному комітету ООН. Однак, у період «холодної війни» жодного рішення про створення ЗС ООН так і не було прийнято.

10:06 29.05.2023

Члени виконкому заслухали звіт про виконання бюджету Маньківської селищної територіальної громади  за 1 квартал  2023 року

Члени виконкому заслухали звіт про виконання бюджету Маньківської селищної територіальної громади за 1 квартал 2023 року

25 травня 2023 року за головування лідера Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.  У засіданні взяли участь 11 членів виконавчого комітету, керівники відділів та начальники структурних підрозділів селищної ради.

09:26 29.05.2023

За спонсорські кошти проведено ямкові ремонти доріг комунальної власності с.Нестерівка

Питання стану сільських доріг було і залишається болючим питанням на території населених пунктів Маньківської територіальної громади. Із-за браку коштів Маньківська селищна рада немає змоги охопити всі вулиці громади одночасно. Тому на поміч приходять фермери та товаровиробники, які в першу чергу зацікавлені в ремонті доріг, адже левову частку навантаження на дороги складають  великовантажні автомобілі та інша сільськогосподарська техніка.

09:13 29.05.2023

Вітаємо з Днем народження депутата Уманської районної ради - Миколу ВЛАСЕНКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата Уманської районної ради Миколу ВЛАСЕНКА  – з нагоди  Дня народження! Бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я, життєвої наснаги, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

08:56 29.05.2023

Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 29 травня

Ворог продовжує нічний терор країни ракетами і дронами. Понад чотири години й наша область була на тривозі. У небі над Черкащиною оборонці фіксували повітряні цілі. На щастя, минулось без надзвичайних ситуацій.  Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Натепер теж усе стабільно, – зазначив очільник області. – Дякуємо ЗСУ! Працюємо і підтримуємо наших захисників!

08:45 29.05.2023

Уряд затвердив правила створення Комісій з розгляду питань компенсації за знищене житло

Кабінет Міністрів України затвердив Примірне положення про Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації. Комісія створюється органом місцевого самоврядування у складі не менше п’яти осіб. Крім того, до її складу можуть також залучатись представники державних органів, органів місцевого самоврядування (ОМС), підприємств, установ, організацій, експерти, оцінювачі, архітектори, представники міжнародних та громадських організацій.

08:40 29.05.2023

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці! Сьогодні наша держава пройшла через одну із найбільших російських атак «Шахедами» – одночасно 54 дрони. Майже всі вони збиті… Майже!.. На жаль, є влучання на Житомирщині. Зробимо все, щоб допомогти, щоб відновити зруйноване. Але все ж більшість руйнувань вдалося відвернути, більшість життів, які могли забрати ці «Шахеди», вдалося зберегти. Я дякую кожному й кожній, хто це забезпечив! Зенітні ракетні війська та авіація Повітряних сил, протиповітряна оборона Сухопутних військ та наші мобільні вогневі групи… Дякую вам, воїни!

08:34 29.05.2023

Передова медичного фронту: «екстренку» області автопідсилили

Мобільні й оперативні. Автопарк Обласного центру екстреної медичної допомоги поступово осучаснюють. Напередодні професійного свята медикам «швидкої» передали ще сім нових автомобілів. Ключі від них вручив бригадам очільник ОВА Ігор Табурець.

12:25 25.05.2023