Селищна рада працює над погашенням заборгованості по орендній платі

Сьогодні 24 травня 2023 року за головування селищного голови  Валерія Івасюка відбулася робоча нарада, на якій розглядалося питання погашення заборгованості по сплаті орендної плати за земельні ділянки комунальної власності.

12:14 24.05.2023

Уряд шукає можливість створення «Коаліції з розмінування»

Президент України визначив пріоритетним питання гуманітарного розмінування і поставив завдання перед Урядом – знайти технічне рішення, щоб пришвидшити цей процес. Адже без сучасної техніки, дронів, великої кількості саперів і новітніх технологій це може зайняти в нас щонайменше 70 років.

10:28 24.05.2023

Безбар’єрний простір: Мінінфраструктури ініціювало зустріч з експертними організаціями у сфері будівництва

За участі Віце-прем’єр-міністра з відновлення — Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова відбулася зустріч з понад 50 найкращими експертами та представниками експертних організацій, які здійснюють експертизу проектів будівництва на предмет відповідності державним будівельним нормам (ДБН). В рамках зустрічі було обговорено питання створення безбар’єрного простору в Україні та роль експертних організацій у цьому процесі.

10:25 24.05.2023

З початку року до центів зайнятості області звернулися понад 14 тисяч громадян

Протягом січня-квітня 2023 року Черкаська обласна служба зайнятості допомогла з працевлаштуванням майже 14,7 тис. громадянам, які шукали роботу. З них – 12 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного. Допомогу по безробіттю отримували майже 8,1 тис. осіб.

10:07 24.05.2023

Минулого тижня на COVID-19 захворіли майже 200 черкащан

За 12 травня до 18 травня в області зареєстровано 196 нових випадків захворювання на COVID-19, з них дітей – 16. Це на 42,7% менше, ніж за попередній тиждень. Про це інформують в Черкаському обласному центрі контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України.

09:57 24.05.2023

У 2023 році будуть збережені соціальні виплати для внутрішньо переміщених осіб

У 2023 році будуть збережені соціальні виплати для внутрішньо переміщених осіб. На цьому Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук наголосила в ефірі одного з телеканалів.

09:53 24.05.2023

В області цього тижня прогнозують короткочасні зливи

Цього тижня поле зниженого тиску провокуватиме утворення на Черкащині локальних грозових осередків з короткочасними зливовими дощами. Збільшення хмарності обмежуватиме денний прогрів повітря, тому температура тижня утримається в межах 11-16º вночі та 21-26º вдень, інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

09:50 24.05.2023

МОЗ нагадує: На період дії воєнного стану процедура проведення медико-соціальної експертизи спрощена

Як подати документи на МСЕК і який лікар має дати направлення? Як оскаржити рішення МСЕК? Як продовжити строк дії документа про інвалідність? З такими запитаннями найчастіше звертаються українці на «гарячу лінію» Міністерства охорони здоровʼя.

09:05 24.05.2023