Уряд продовжує активізувати програми підтримки бізнесу, — Денис Шмигаль

У межах програми «Доступні кредити 5-7-9» за час повномасштабної війни було видано 109 млрд грн позик, з яких 1,5 млрд грн — за останній тиждень. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 23 травня. Водночас за програмою портфельних гарантій лише за квітень було видано позик на майже 4 млрд грн.

08:35 24.05.2023

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці! Сьогодні був на Донеччині, на наших передових позиціях – у районі Вугледара й Марʼїнки. Мав честь привітати наших морпіхів з їхнім професійним святом, Днем морської піхоти України. Вручив державні нагороди воїнам і стрічки «За мужність та відвагу» найкращим підрозділам, які захищають саме цю частину фронту. Впевнений, ви пам’ятаєте ці підрозділи – часто у вечірніх зверненнях саме їм дякую за надзвичайні результати, які вони дають Україні в боях.

08:26 24.05.2023

На скарги громадян реагуємо оперативно

Щодня на адресу Маньківської селищної ради надходить багато заяв від жителів нашої громади із різноманітних питань. Левова частка звернень стосується вирішення земельних питань, які розглядаються відділом земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

12:47 23.05.2023

У День морської піхоти Президент України відвідав передові позиції українських захисників на Донеччині та вручив державні нагороди

Повертаючись із закордонного візиту, Президент Володимир Зеленський з нагоди Дня морської піхоти відвідав передові позиції Збройних Сил України у смузі оборони Вугледар – Мар’їнка в Донецькій області.

12:20 23.05.2023

В Дії з’явилася нова послуга – обмін та відновлення посвідчення водія

Сьогодні, 23 травня, послуга обміну і відновлення посвідчення водія стала доступною в Дії. Із запуском цієї послуги Україна стала першою країною в Європі, де можна відмовитись від фізичного бланку посвідчення водія, а виготовити лише цифровий документ.

12:18 23.05.2023

Платникам податків Черкащини вже відшкодували 421,5 млн гривень ПДВ

У січні – квітні 2023 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування податку на додану вартість на 421,5 млн грн. Про це інформують в ГУ ДПС області. Тут додають, що за аналогічний період 2022 року бюджетне відшкодування було отримано на 251,8 млн гривень. Загалом протягом січня – квітня платники області заявили до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 478,7 млн грн, що на 195,2 млн грн більше, порівняно з показником за відповідний період минулого року.

12:14 23.05.2023

На старт! У Черкасах на перше чергування вийшов велопатруль

Поліцейські на велосипедах відтепер патрулюватимуть вулиці обласного центру. Сьогодні вони заступили на своє перше чергування. Велопатруль володіє всіма повноваженнями, що і їхні колеги. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

12:10 23.05.2023

СБУ затримала у Черкасах російського агента під час коригування ним ворожого удару по місту

Контррозвідка Служби безпеки викрила на Черкащині агента головного управління генерального штабу зс рф (більш відомого як ГРУ). Він збирав розвіддані про місця базування і переміщення українських військових та систем протиповітряної оборони на території України. Зловмисником виявився мешканець тимчасово окупованої частини Херсонщини, який на початку повномасштабного вторгнення підтримав загарбників і запропонував їм свою допомогу у війні проти України.

12:05 23.05.2023