Дата: від до Скинути

Герої не вмирають! В Маньківці навколішки попрощалися з загиблим на війні Героєм Сергієм Іванченко

Сьогодні минає 440-ий день війни від початку повномасштабного вторгнення, яке розпочала армія російської федерації проти України. Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення так і найкращих наших воїнів, які боронили свою рідну землю від лихого ворога, який приніс розруху, смерть, нечуване  горе і сльози в усі куточки нашої багатостраждальної неньки України.

08:17 10.05.2023

Проведено баскетбольний турнір пам’яті видатного учителя фізичної культури Мельника Сергія Леонтійовича

Минулими вихідними в спортивних залах Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» відділом освіти, молоді та спорту було проведено баскетбольний турнір пам’яті видатного учителя фізичної культури Мельника Сергія Леонтійовича, який впроваджував здоровий спосіб життя та розвивав спортивний рух на теренах Маньківського району на протязі всьго свого життя. Він навчив любити та поважати фізкультуру й спорт не одне покоління. Багато його учнів до сьогодні грають в любительських та ветеранських командах з різних видів спорту, прославляючи Маньківщину. У турнірі приймали участь команди юнаків Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1, Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія», Івньківського ліцею та команда ветеранів, які працювали та навчались у Сергія Леонтійовича.

08:01 10.05.2023

До уваги учнівської молоді, що закінчили 9 класів закладів загальної середньої освіти

Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного оголошує набір юнаків та дівчат, що закінчили 9 класів закладу загальної середньої освіти. Особовий склад ліцею  в 2014 році передислокувався з Бойовим прапором із міста Севастополь до міста Одеса з метою подальшого виховання майбутніх захисників України.

15:01 09.05.2023

9 травня – День Європи

Після завершення Другої світової війни європейські країни почали продумувати принципи політичної співпраці та економічної кооперації. Зрештою 9 травня 1950 року французький міністр закордонних справ Роберт Шуман виступив з ініціативою налагодити в Європі спільну координацію та контроль за важкою промисловістю.

14:10 09.05.2023

На Маньківщині вшанували пам'ять Героїв Другої світової війни

78 років тому завершилася Друга світова війна… Війна, яка чорним крилом смерті торкнулася кожної української родини. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас та націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах чи зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

10:34 09.05.2023

Як відновити знищені або втрачені документи на право власності

На виконання пункту 9 протоколу засідання Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб від 28.04.2023 Мінреінтеграції спільно з Міністерством юстиції України розробило інфографіку щодо порядку відновлення знищених або втрачених документів на право власності пошкодженого/зруйнованого житла.

10:15 09.05.2023

Результати досліджень питної води централізованого водопостачання смт Маньківка

Комунальним підприємством  «Комунальник -М», яке здійснює свою діяльність на території Маньківської селищної територіальної громади, питна вода подається всім споживачам згідно затвердженого Технологічного регламенту добування води, подачі її до споживачів та водовідведення. Контроль якості питної води проводиться згідно договору з Державною установою Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» від 24.01.2023 № 19.5/3.

16:07 08.05.2023

8 травня - День пам’яті та примирення

Цього року 8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: остарбайтери, діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

14:16 08.05.2023