Завтра відбудеться прощання із загиблим Героєм Іванченко Сергієм Григоровичем!

Завтра 09 травня 2023 року відбудеться прощання із загиблим Героєм – Іванченко Сергієм Григоровичем. Провести в останню дорогу захисника можна буде по шляху слідування по вул. Шевченка, біля Маньківського ЦКД (Будинку культури) завтра об 11.30 год.

12:04 08.05.2023

Привітання очільника громади Валерія ІВАСЮКА з Днем пам’яті та примирення, з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани! Дорогі захисники Української держави! Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями. Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу.

08:21 08.05.2023

Вітаємо з днем народження керівницю ПП с.Молодецьке Валентину ЧОРНОПИСЬКУ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають керівницю ПП с.Молодецьке Валентину ЧОРНОПИСЬКУ  – з нагоди  Дня народження!

12:06 07.05.2023

Вітаємо з днем народження депутата селищної ради, голову СФГ "Перлина" Сергія ТУРЧЕНКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата селищної ради, голову СФГ "Перлина" Сергія ТУРЧЕНКА  – з нагоди  Дня народження!

12:05 07.05.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Славутич" с.Поминик Олександра МАРТИНЮКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Славутич" с.Поминик Олександра МАРТИНЮКА  – з нагоди  Дня народження!

18:19 06.05.2023

У смт Бабанка відбувся мистецько-виставковий проєкт «Це моя війна»!

У смт Бабанка відбувся мистецько-виставковий проєкт «Це моя війна»! До мистецького заходу  долучилися начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець та голова Уманської РВА Ігор Миклащук. Розпочали захід з хвилини мовчання за загиблими внаслідок ракетного обстрілу країни-терориста 28 квітня в м. Умань. Чудові роботи, роботи які описують стан кожного з нас. Твори, які відображають наші реалії, ті страждання, руїни і біль кожного…

08:42 05.05.2023

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» (Потаське лісництво)

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» (код  ЄДРПОУ: 44768034); юридична та поштова адреси: Україна, 01601, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9А. Контактний номер телефону: 04735-3-10-35; Електронна пошта: korsun.office@gmail.com.

08:40 05.05.2023

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ»  (Нижній склад)

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» (Нижній склад)

08:39 05.05.2023

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» (Маньківське лісництво)

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря  ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ» (код  ЄДРПОУ: 44768034); юридична та поштова адреси: Україна, 01601, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9А. Контактний номер телефону: 04735-3-10-35; Електронна пошта: korsun.office@gmail.com.

08:33 05.05.2023