Державні послуги у сфері ядерної енергії та радіаційної безпеки — на Гіді

Рівно 37 років тому трапилася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф — аварія на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи інших. У наші дні працівники ядерної сфери зіткнулися з новими викликами. Персонал Чорнобильської АЕС змушений був працювати в умовах окупації, працівники Запорізької АЕС досі виконують свою роботу під контролем загарбників.

18:02 27.04.2023

26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ КАТАСТРОФУ

День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи проводиться щорічно 26 квітня на річницю трагедії.  Сьогодні в Україні відзначають 37-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала однією з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики. Вночі 26 квітня о 1:23 на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний вибух. Першими жертвами аварії стали 2 працівника станції, а остаточну кількість загиблих навряд чи коли-небудь буде названо. Після 37 років з дня аварії на АЕС у Чорнобилі її причини залишаються лише теоріями.

18:20 26.04.2023

Гідрометеорологічний бюлетень №83 від 26 квітня 2023 року

Квітень 2023 підтримує реноме нестійкого місяця. «Фундаментом» стали циклони з атмосферними розділами, що один за одним часто та рясно проявлялися дощами. З початку місяця на Черкащині випало 74-121 мм, або 2-3 квітневих норми. Лідером виявилася Умань з кількістю 121 мм, а це 296 % місячної норми, найменше в Чигирині 74 мм – 212%. У фінальні дні робочого тижня прогнозуємо знову опади та похолодання.

18:04 26.04.2023

Послуги у сфері громадянства та міграції на Гіді

Живете в Україні, але не маєте громадянства? Дізнайтеся, які сервіси доступні для іноземців та іммігрантів, на Гіді з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

21:21 25.04.2023

Вітаємо з днем народження адміністатора ЦНАП села Паланочка Ольгу ЦИПЯЩУК!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають адміністатора ЦНАП села Паланочка Ольгу ЦИПЯЩУК – з нагоди  Дня народження!

14:41 25.04.2023

ПРЕС-РЕЛІЗ Черкаси: оренда частини нежитлових приміщень на 1-му поверсі та замощення

11 травня 2023 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди частини нежитлових приміщень (приміщення №№3-5, 7-9, 11-21) на першому поверсі будівлі (літ. А-2), площею 115,2 м²та замощення, площею 50,0 м², що перебувають на балансі Черкаського апеляційного суду.

12:16 21.04.2023

Ігор Табурець привітав особовий склад військової служби правопорядку із річницею

Днями Військовій службі правопорядку ЗСУ – 21 рік. Із особовим складом спеціального правоохоронного формування зустрівся начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Очільник області подякував військовослужбовцям за роботу.

12:09 21.04.2023

Мешканці Луганської області, чекайте! Буревій вже насувається!

Мешканці Луганської області, чекайте! Буревій вже насувається! Бригада «Буревій» звільнятиме Луганську область та вже відпрацьовує тактику в умовах наближених до бойових. Інструктор «Гефест», який воював у Лисичанську та Сєвєродонецьку, каже, що тепер хоче повернутись усі ці міста. Його ціль — повісити прапор України у звільненому Луганську.

12:01 21.04.2023

Народні обранці підтримали звернення до  Служби автомобільних доріг щодо термінового проведення капітального та поточного ремонту доріг загального користування державного значення

Народні обранці підтримали звернення до Служби автомобільних доріг щодо термінового проведення капітального та поточного ремонту доріг загального користування державного значення

20 квітня 2023 року, під головуванням селищного голови Валерія Івасюка відбулось пленарне засідання 27 сесії  VIII  скликання Маньківської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 23 депутати. Перед початком сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військових та мирних жителів, які загинули від початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію Україну.

11:26 21.04.2023