Вітаємо з днем народження адміністатора ЦНАП села Паланочка Ольгу ЦИПЯЩУК!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають адміністатора ЦНАП села Паланочка Ольгу ЦИПЯЩУК – з нагоди  Дня народження!

14:41 25.04.2023

ПРЕС-РЕЛІЗ Черкаси: оренда частини нежитлових приміщень на 1-му поверсі та замощення

11 травня 2023 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди частини нежитлових приміщень (приміщення №№3-5, 7-9, 11-21) на першому поверсі будівлі (літ. А-2), площею 115,2 м²та замощення, площею 50,0 м², що перебувають на балансі Черкаського апеляційного суду.

12:16 21.04.2023

Ігор Табурець привітав особовий склад військової служби правопорядку із річницею

Днями Військовій службі правопорядку ЗСУ – 21 рік. Із особовим складом спеціального правоохоронного формування зустрівся начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Очільник області подякував військовослужбовцям за роботу.

12:09 21.04.2023

Мешканці Луганської області, чекайте! Буревій вже насувається!

Мешканці Луганської області, чекайте! Буревій вже насувається! Бригада «Буревій» звільнятиме Луганську область та вже відпрацьовує тактику в умовах наближених до бойових. Інструктор «Гефест», який воював у Лисичанську та Сєвєродонецьку, каже, що тепер хоче повернутись усі ці міста. Його ціль — повісити прапор України у звільненому Луганську.

12:01 21.04.2023

Народні обранці підтримали звернення до  Служби автомобільних доріг щодо термінового проведення капітального та поточного ремонту доріг загального користування державного значення

Народні обранці підтримали звернення до Служби автомобільних доріг щодо термінового проведення капітального та поточного ремонту доріг загального користування державного значення

20 квітня 2023 року, під головуванням селищного голови Валерія Івасюка відбулось пленарне засідання 27 сесії  VIII  скликання Маньківської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 23 депутати. Перед початком сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військових та мирних жителів, які загинули від початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію Україну.

11:26 21.04.2023

Бригада «Спартан» проходить підготовку на полігонах до контрнаступу

Окупантам приготуватись! Штурмові бригади «Гвардії наступу» продовжують формувати резерви для звільнення тимчасово окупованих територій, а відібрані добровольці вже готуються до контрнаступу на полігонах. Бригада «Спартан» проходить підготовку з нахилом на базові навички, починаючи від ТТХ зброї та спорядження магазинів. А закінчують вправами, які виконують контрактні військовослужбовці, що проходять службу у підрозділах близько трьох-чотирьох років.

10:32 21.04.2023

Cтартує відкритий конкурс «Символіка Уманського району»

20 квітня стартує відкритий конкурс «Символіка Уманського району». Подати конкурсні роботи зі створення візуального стилю району - бренду Уманського району можна з 20 квітня по 30 червня. З 1 липня по 20 липня оргкомітет перевірятиме усі роботи на виконання всіх вимог. А з 21 липня по 1 серпня триватиме онлайн-голосування. Конкурс безкоштовний, а кількість робіт від одного учасника – необмежена. Переможець конкурсу отримає цінний подарунок.   Детальніше про конкурс можна дізнатись за тел. (04744) 3-33-71 або на сайті Уманської РВА.

14:29 20.04.2023

Створення прийомної сім’ї

Прийомна сім’я є однією з форм влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти, чиї батьки померли або в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання. Держава визначила важливе завдання забезпечити належні умови для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

09:17 20.04.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Наталі" село Подібна Наталію ПРОКОПЕНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Наталі" село Подібна Наталію ПРОКОПЕНКО  – з нагоди  Дня народження!

08:14 20.04.2023

Великодня вистава "Аліса в країні Див, або казка про втрачений кошик"!

Театральний колектив "ПОЗИТИВ" Маньківської ДШМ запрошує на Великодню виставу  "Аліса в країні Див, або казка про втрачений кошик"!  Пориньте у чарівне дійство 21.04 о 16.00 в приміщенні Маньківського ЦКД. Вхід вільний! Дитячий колектив хоче долучитися до збору коштів на підтримку ЗСУ, тому в залі стоятиме скринька для донатів. Чекаємо з нетерпінням!!!

11:02 19.04.2023