Cтартує відкритий конкурс «Символіка Уманського району»

20 квітня стартує відкритий конкурс «Символіка Уманського району». Подати конкурсні роботи зі створення візуального стилю району - бренду Уманського району можна з 20 квітня по 30 червня. З 1 липня по 20 липня оргкомітет перевірятиме усі роботи на виконання всіх вимог. А з 21 липня по 1 серпня триватиме онлайн-голосування. Конкурс безкоштовний, а кількість робіт від одного учасника – необмежена. Переможець конкурсу отримає цінний подарунок.   Детальніше про конкурс можна дізнатись за тел. (04744) 3-33-71 або на сайті Уманської РВА.

14:29 20.04.2023

Створення прийомної сім’ї

Прийомна сім’я є однією з форм влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти, чиї батьки померли або в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання. Держава визначила важливе завдання забезпечити належні умови для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

09:17 20.04.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Наталі" село Подібна Наталію ПРОКОПЕНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Наталі" село Подібна Наталію ПРОКОПЕНКО  – з нагоди  Дня народження!

08:14 20.04.2023

Великодня вистава "Аліса в країні Див, або казка про втрачений кошик"!

Театральний колектив "ПОЗИТИВ" Маньківської ДШМ запрошує на Великодню виставу  "Аліса в країні Див, або казка про втрачений кошик"!  Пориньте у чарівне дійство 21.04 о 16.00 в приміщенні Маньківського ЦКД. Вхід вільний! Дитячий колектив хоче долучитися до збору коштів на підтримку ЗСУ, тому в залі стоятиме скринька для донатів. Чекаємо з нетерпінням!!!

11:02 19.04.2023

Рекрутингова кампанія «Гвардія Наступу» триває!

На сьогодні до штурмових бригад “Гвардії наступу” вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців, частину з них вже прийнято до бригад. Є попит суспільства на формування добровольчих підрозділів, тому прийнято рішення продовжити рекрутингову кампанію «Гвардія наступу».

10:57 19.04.2023

Відбулися громадські слухання щодо проекту містобудівної документації – детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою розміщення об’єкта торгівлі та інших об’єктів гром. призначення по вул. Соборна

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про Порядок проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (далі – Порядок) виконавчий комітет Маньківської селищної ради провів  громадські слухання щодо проекту містобудівної документації - «Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою розміщення об’єкта торгівлі та інших об’єктів громадського призначення по вулиці Соборна в смт Маньківка Уманського району Черкаської області».

10:50 19.04.2023

Виділено матеріальну допомогу ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС

26 квітня щорічно вшановуються люди, які поклали своє життя та здоров»я за Україну. Завдяки їх героїзму людство уникло надзвичайно масштабної екологічної катастрофи. Хоча чітко визначити масштаби заподіяної шкоди навіть сьогодні ніхто не може. Радіаційні хвилі завдали пошкоджень на велику частину земної кулі.

09:36 19.04.2023

Зміни в законодавстві України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань

15 квітня 2023 року набрав чинності Закон України від 20 березня 2023 року № 2983-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань».

14:45 18.04.2023

Інформація щодо участі у конкурсах проєктів в програмах і агенціях ЄС в рамках  Багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2021-2027 роки

Інформація щодо участі у конкурсах проєктів в програмах і агенціях ЄС в рамках Багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2021-2027 роки

У рамках розширення можливостей для участі України в програмах іагенціях ЄС в рамках Багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2021 –2027 роки Міністерством юстиції України здійснюються заходи щодоприєднання до Програми права та цінності1 (Citizens, Equality, RightandValuesProgramme) та Програми у сфері юстиції2 (TheJusticeProgramme). За інформацією, отриманою від Сторони ЄС, Україна вже на цьому етапі може брати участь у конкурсах проєктів, які відкриті та плануються довідкриття за вказаними Програмами:

12:05 18.04.2023

Міста Героїв. Київщина

Київщина одна з перших взяла на себе удар росіян. Після відступу військ рф стали відомі численні свідчення про масові факти загибелі мирних жителів. Там були запеклі бої, та попри все українські міста, селища і села не скорилися. Вільна Київщина продемонструвала всьому світу, що українці ніколи не поступляться жодним клаптиком своєї землі.

11:30 18.04.2023