Дата: від до Скинути

Вітання очільника Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА з Днем прикордонника України!

Шановні прикордонники! Наші захисники-Герої! Шановні ветерани! Вітаю з Днем прикордонника України, який є святом мужності, відданості і безкомпромісного захисту кордонів нашої держави. Вам випало жити і служити в найважчі часи, коли підлий ворог напав на нашу країну, і рашистський чобіт топче благословенну українську землю. Саме ви – прикордонники першими вступили в бій з путінською ордою і своєю мужністю довели, що українські воїни нищитимуть загарбників до останнього подиху.

18:02 30.04.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Пролісок" с. Молодецьке Людмилу КАЛМАН!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Пролісок" с. Молодецьке Людмилу КАЛМАН  – з нагоди  Дня народження!

17:59 30.04.2023

Гідрометеорологічний бюлетень №84 від 27 квітня 2023 року

Як і прогнозувалося, із північного заходу до нашого регіону надходить арктичне повітря, що спровокувало значні температурні контрасти. Сьогодні вранці, за даними метеостанцій Жашків, Умань та Звенигородка, температура була лише 4-5º тепла, а у Смілі, Золотоноші та Чигирині – 10-11º. Проте температурний фон поступово зрівняється, оскільки холод «охопить» всю Черкащину.

18:53 27.04.2023

Оперативна інформація про заморозки на Черкащині   у повітрі 29-30 квітня, на поверхні ґрунту 1-2 травня 2023 року

Оперативна інформація про заморозки на Черкащині у повітрі 29-30 квітня, на поверхні ґрунту 1-2 травня 2023 року

У зв’язку із вторгненням арктичного повітря, вночі 29-30 квітня 2023 року на Черкащині очікуються заморозки у повітрі 0-5°, що є стихійним метеорологічним явищем ІІ рівня небезпечності, помаранчевий. 1-2 травня заморозки на поверхні ґрунту 0-3°, що є небезпечним метеорологічним явищем І рівня небезпечності, жовтий.

18:48 27.04.2023

Державні послуги у сфері ядерної енергії та радіаційної безпеки — на Гіді

Рівно 37 років тому трапилася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф — аварія на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи інших. У наші дні працівники ядерної сфери зіткнулися з новими викликами. Персонал Чорнобильської АЕС змушений був працювати в умовах окупації, працівники Запорізької АЕС досі виконують свою роботу під контролем загарбників.

18:02 27.04.2023

26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ КАТАСТРОФУ

День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи проводиться щорічно 26 квітня на річницю трагедії.  Сьогодні в Україні відзначають 37-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала однією з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики. Вночі 26 квітня о 1:23 на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний вибух. Першими жертвами аварії стали 2 працівника станції, а остаточну кількість загиблих навряд чи коли-небудь буде названо. Після 37 років з дня аварії на АЕС у Чорнобилі її причини залишаються лише теоріями.

18:20 26.04.2023

Гідрометеорологічний бюлетень №83 від 26 квітня 2023 року

Квітень 2023 підтримує реноме нестійкого місяця. «Фундаментом» стали циклони з атмосферними розділами, що один за одним часто та рясно проявлялися дощами. З початку місяця на Черкащині випало 74-121 мм, або 2-3 квітневих норми. Лідером виявилася Умань з кількістю 121 мм, а це 296 % місячної норми, найменше в Чигирині 74 мм – 212%. У фінальні дні робочого тижня прогнозуємо знову опади та похолодання.

18:04 26.04.2023

Послуги у сфері громадянства та міграції на Гіді

Живете в Україні, але не маєте громадянства? Дізнайтеся, які сервіси доступні для іноземців та іммігрантів, на Гіді з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

21:21 25.04.2023